Program Anlatımları
ŞİMDİ OKUNAN
Joy Türk Fm Programları
0

Joy Türk Fm Programları

☺ Burak Aykurt29 Ekim 2016

JoyTürk 2003 yılında yayın hayatına başlayan bir radyo kanalıdır. JoyTürk fm genellikle Türkçe slow müzik yayını yapmaktadır. Bununla birlikte Türkiye’deki ilk slow müzik radyosu unvanına sahiptir. JoyTurk “Aşkı Hisset” sloganı ile yola çıkmış ve slow müzik severler tarafından kısa zamanda büyük övgüler almıştır. Ayrıca ulusal yayın yapmaktadır ve dijital yayınları ile de dinleyicilerine hizmet sunmaktadır. Joy Türk şu anda Karnaval Media Group kapsamında yayın hayatına devam ediyor ve Joy FM, Metro FM, Radio Mydonose ve Süper FM gibi kardeş radyoları mevcut. JoyTürk ile birlikte diğer tüm radyolara da Karnaval Media Group internet sitesi üzerinden toplu erişim sağlanabiliyor.
JoyTurk Frekansları
JoyTürk’e Ankara’da 106 frekansından ulaşmak mümkün olmakla birlikte radyo 89 frekansı ile de İstanbul’da hizmet vermektedir. İzmir’de de radyo müziklerine erişmek için 106 frekansı kullanılır. Bursa’da ise 106.2 frekansı kullanılarak JoyTürk’te slow müziğin keyfine varılabilir. JoyTürk’e Digiturk üzerinden ulaşmak isteyen dinleyiciler kanal 403’ü kullanmalılar, D-Smart kullanıcıları ise kanal 547 ile radyo müziklerine erişimi sağlayabilirler.
JoyTurk Programları Dinle
JoyTürk fm özellikle dinleyicilerini çok sevilen parçaların akustik versiyonlarıyla buluşturduğu için değerli bir radyo kanalıdır. Çünkü bu akustik performanslar sanatçılar tarafından JoyTürk programlarına özgü yapılmaktadır. Canlı Radyo dinle sitemizde örneğin son zamanlarda JoyTürk Akustik’teki Merve Özbey ve Sarp Apak gibi isimlerin akustik performansları dikkat çekmektedir. Üstelik Joy Türk radyonun JoyTürk Jazz, JoyTürk Rock ve JoyTürk Akustik gibi alt dalları bulunur. Bu radyolarda dinleyiciler kendi müzik zevklerine göre parçaları bulabilmektedir. Joy Türk dinle radyo Türkiye’deki müzik tarzlarına yönelik program yapan önemli radyoların başında gelir. Dinleyiciler dijital platformlarda da bu radyolara erişimi sağlayabilmektedir.
JoyTurk Söyleşileri
JoyTürk’ün en sevilen programlarından biri de Erhan Kılıç’ın sunduğu Akşamüstü Sohbetleridir. Bu programda ünlü isimler ağırlanarak hem müzik hem de hayat üzerine hoş sohbetler yapılır. Şimdiye kadar Aydilge, Çelik, Özgün, Cihan Güçlü, Ezo ve Emre Özdemir gibi birçok ismi ağırlamıştır. Bununla birlikte kanalın özellikle dijital platformlarında 80’ler, 90’lar gibi dönem müzikleri dinlemek, Baby Joy gibi çocuklara yönelik müziklere erişmek ve sadece klasik müzik yayını yapan alt kanallara ulaşmak mümkün. Sitemiz canlı radyo dinleme siteleri arasında gün geçtikçe büyüyen ve Türkiye’deki bütün radyoları her gün bünyesine katan bir radyo sitesidir. Sizlerde internet üzerinden canlı radyo dinlemek için www.radyodinletfm.com sitemizi ziyaret etmenizi tavsiye ederim.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Muhteşem İçerik
0%
Çok Sevdim
0%
Şaşkınım
0%
Bu Ne?
0%
Karmaşık
0%
Beğenmedim
0%
Çok kötü
0%
Yazar Hakkında
Burak Aykurt
ASD Teknoloji adresi ile 2014 ilk blog sitemi kurdum. Paylaştığım içeriklerle insanlara yardımcı olmaya çalışıyorum umarım beğenirsiniz. Yorum kısmından istediğinizi sorabilirsiniz müsait zamanlarımda hepsini cevaplıyorum.
Yorumlar

Yanıt Bırak