Program Anlatımları
ŞİMDİ OKUNAN
Epic Pen Çizim Programı
0

Epic Pen Çizim Programı

☺ Burak Aykurt28 Ekim 2016

Epic Pen programı Windows Çizim ve Boyama programı olarak tanımlanabilir. Kurulum yaptığınız bilgisayarınızda kullanabileceğiniz bir çizim programı olan Epic Pen benzeri olan pek çok diğer çizim programlarından farklı olarak direkt olarak Windows üzerinde çizim ve işaretlemeler yamanızısağlamaktadır.

Epic Pen ile Yeni Sayfa Açmaya Gerek Yok

Kendi ara yüzünün sağladığıbir avantaj sayesinde yeni bir uygulama sayfası açmak yerine bilgisayarda o an açık olan herhangi bir programın, kullanılan birdokümanın, masaüstünün üzerindedikkat çekmek istediğiniz nesnelerin ya da başka menülerin üzerinde dilediğiniz gibi çizim yapabiliyor, dikkatçekici çizimler yapabiliyor ve böylece başkalarına göstermek istediğiniz yerleri vurgulayarak direkt olarak istediğiniz sonuca ulaşabiliyorsunuz.

Epic Pen Çizim Alternatifleri

Epic Pen çizim programı kullanırken çizim yapmak için kalem, fosforlu kalem gibi alternatif araçları içerisinde barındıran uygulamada aynı zamanda kullanmak istediğiniz renkleri de kolayca seçebilir ve farklı alanları farklı şekillerde farklı renklerle hayallerinizdeki gibi boyayabiliyorsunuz. Eğer yanlış boyadığınıza inandığınız kısımlar olursa silgi aracı ile bunları silip temizleyerek hatalardan kurtulmak da oldukça kolaydır.

Epic Pen Basit ve Hızlı

Epic Pen çizim ve boyama programı bilgisayarınızda çalışırken bilgisayarınızın sistem kaynaklarını verimli bir şekilde kullanan program, bilgisayar programlarınızın çalışmasındaherhangi bir yavaşlama ya da donma gibi bir soruna da sebep olmamaktadır. Ayrıca program kurulum sırasında herhangi bir özel bilgi gerektirmediği için oldukça hızlı bir şekilde bu adım tamamlanmaktadır.

Epic Pen ile Akıllı Tahta Kullanımı

Epic Pen çizim programı okullarda kullanılan akıllı tahtalarla da uyumlu olduğu için ders sırasında sunum yapılan uygulama ne olursa olsun (Word, PowerPoint, Excel) önemli noktaların altı kolayca çizilerek gerektiğinde dikkat çekmek için rahatlıkla kullanılabilir. Program kapatıldığı zaman ise her şey eski haline döndüğü için aynı sunu üzerinde istenildiği kadar değişiklik yapılabilir.

Epic pen programı

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Muhteşem İçerik
5%
Çok Sevdim
23%
Şaşkınım
5%
Bu Ne?
14%
Karmaşık
41%
Beğenmedim
14%
Çok kötü
0%
Yazar Hakkında
Burak Aykurt
ASD Teknoloji adresi ile 2014 ilk blog sitemi kurdum. Paylaştığım içeriklerle insanlara yardımcı olmaya çalışıyorum umarım beğenirsiniz. Yorum kısmından istediğinizi sorabilirsiniz müsait zamanlarımda hepsini cevaplıyorum.
Yorumlar

Yanıt Bırak