Trend
Isı İndexi
Sıralama
Windows 10
 
 
 
 
 
 
 
SEO
 
 
 
 
 
 
 
Posts Tagged ‘kişisel gelişim’
En Yeni
 
Daha Fazla Oku
2 Eylül 2018

Hayat Tarzınızı Değiştiren Kişisel Gelişim Tüyoları

             Yaşamı değerli ve yaşanılabilir kılan bireye mutluluk ve başarı getiren ve bunun neticesinde sosyal, ekonomik ve diğer toplumsal hususlarda bahtiyar kılan unsurların en önemlisi şüphe yok ki kişisel gelişim unsurudur. O halde kişisel gelişim kavramını izah etmek elzemdir.

 Kişisel Gelişim Kavramı

             Kişisel gelişim, bireyin yaşamını sürdürürken kendisinde karşılaştığı noksanlıklar ve problemler noktasında çözüm üretmek ve bunu uygulamak suretiyle yaşamına geçirmesi olarak tanımlanabilir. Elbette yek tanımı bu olmamakla birlikte çeşitlendirmek mümkündür.

 Dış ve İç Gelişim Ayrımı

             Psikanaliz ve Ruh bilimcileri [...]

218
 
Daha Fazla Oku
25 Ağustos 2018

En İyi Kişisel Gelişim Testleri

            İnsan, kendi sınırlarını öğrenebileceği ya da kendisinde var olan özelliklerini geliştirebileceği bir yapıda dünyaya gelir. İnsanın bu sınırlı yapısı, zihni sayesinde esnetilebilir ve kendisinde bulunan ya da bulunmasını istediği özellikleri kazanabilir. Bu aşamada en etkili yollardan birisi de kişisel gelişim alanıdır. Bu alan günümüzde çok popüler bir konuma sahip olmakla birlikte, insanlar için bir hedef halini almıştır.

            Gün geçtikte insanlar daha çok şey öğrenmek isterler. Çünkü kendileriyle birlikte yaşadıkları çağda gelişmektedir. Uyum sağlama olarak da nitelendirilen bu değişim sonucu hayat koşullarına daha sıkı bir bağlanma görülmektedir. [...]

125
End of the line!
Top Five
Isı İndexi
Sıralama
 
1
Windows 10 Oturum Şifresi Kırma Resimli Anlatım + Videolu Anlatım
 
2
Windows 10 da Komut İstemi Açmanın 10 Farklı Yolu
 
3
Televizyonun Işığının Yanması fakat Görüntünün Gelmemesi Sorunu ve Çözümü hakkında
 
4
Hard Disk Hatalarını Düzeltme – Onarma En Kolay Yöntem
 
5
İnternetin Hayatımızdaki Olumlu-Olumsuz Etkileri

Warning: A non-numeric value encountered in /home/asdtekno/public_html/wp-content/themes/engine/functions/loop.php on line 75
İstanbul ikinci el bilgisayar alan yerler IQOS İluma