Trend
Isı İndexi
Sıralama
Başlıklar
En Yeni
 
Daha Fazla Oku
29 Ekim 2016

Joy Türk Fm Programları

JoyTürk 2003 yılında yayın hayatına başlayan bir radyo kanalıdır. JoyTürk fm genellikle Türkçe slow müzik yayını yapmaktadır. Bununla birlikte Türkiye’deki ilk slow müzik radyosu unvanına sahiptir. JoyTurk “Aşkı Hisset” sloganı ile yola çıkmış ve slow müzik severler tarafından kısa zamanda büyük övgüler almıştır. Ayrıca ulusal yayın yapmaktadır ve dijital yayınları ile de dinleyicilerine hizmet sunmaktadır. Joy Türk şu anda Karnaval Media Group kapsamında yayın hayatına devam ediyor ve Joy FM, Metro FM, Radio Mydonose ve Süper FM gibi kardeş radyoları mevcut. JoyTürk ile birlikte diğer tüm radyolara da Karnaval Media Group internet sitesi üzerinden toplu erişim [...]

9
 
Daha Fazla Oku
28 Ekim 2016

Epic Pen Çizim Programı

Epic Pen programı Windows Çizim ve Boyama programı olarak tanımlanabilir. Kurulum yaptığınız bilgisayarınızda kullanabileceğiniz bir çizim programı olan Epic Pen benzeri olan pek çok diğer çizim programlarından farklı olarak direkt olarak Windows üzerinde çizim ve işaretlemeler yamanızısağlamaktadır.

Epic Pen ile Yeni Sayfa Açmaya Gerek Yok

Kendi ara yüzünün sağladığıbir avantaj sayesinde yeni bir uygulama sayfası açmak yerine bilgisayarda o an açık olan herhangi bir programın, kullanılan birdokümanın, masaüstünün üzerindedikkat çekmek istediğiniz nesnelerin ya da başka menülerin üzerinde dilediğiniz gibi çizim yapabiliyor, dikkatçekici çizimler yapabiliyor ve böylece [...]

39
 
Daha Fazla Oku
13 Ekim 2016

Android Cihazlarda Ekran Oynaması ve Sorunu

Android cihazlar bu aralar sık gelmeye başlayan bir sorun olan ekran titremesi, kendi kendine bir yerlere girmesi kısacası telefon kafayı yemesi sorunu hakkında bir kaç fikir verecem sizlere belki bu sayede azda olsa çözüm olabilir sizlere.

Şöyle ilk önce ifade edeyim ucuz diye aldığımız android cihazların çoğunun ekranı çok dandik malzemeden yapıldığı için aslında bu sorunu sık yaşıyoruz. Kaliteli cihazlarda bu sorun çok az görülür. Benim başıma da Turkcell T50 de gelmişti. Ben bu kadar dandik bir ekran görmedim.:) Kendi kendine tıklama en ufak bir el terlemesinden bile aldığı ıslaklık yüzünden kendi kendine programlar açıyor ayar değiştiriyordu.

Neyse dandik [...]

49
WordPress Başlıklar
 
En İyi Adsense WordPress Temaları Blog, Dergi, Kurumsal
 
 
 
 
SEO taktikleri
 
Özgün Kaliteli SEO Uyumlu Makale Yazmak
 
 
 
 
 
 
Son Haberler
 
 
 
 
 
 
 
 
Sıralama
 
 
 
 
 
 
 
Top 5
Isı İndexi
Sıralama
 
1
Windows 10 Oturum Şifresi Kırma Resimli Anlatım
 
2
LG G3 Batarya Şarj Sorunu ve Çözümleri
 
3
Cd’ye Dosya Nasıl Atılır?
 
4
Windows 10 Yerleşik Yönetici Hesabı Sorunu | Basit Çözüm
 
5
İnternetin Hayatımızdaki Olumlu-Olumsuz Etkileri


+1000 ABONE ARASINA KATIL

Güncel teknoloji haberlerinden, mobil cihazlarınız çözümleri, windows sorunları ve çözümleri bu ve bunun gibi bir çok içerikten haberdar olmak için abone olabilirsin.