Sosyal Medya
ŞİMDİ OKUNAN
Youtube keşfet özelliğini sunmaya hazırlanıyor
0

Youtube keşfet özelliğini sunmaya hazırlanıyor

☺ Burak Aykurt27 Mayıs 2019

Sosyal mecralar arasında yaşanan gelişmelere ayak uydurmaya çalışan Youtube’un özelikle yeni bir özelliğini kullanıcılarına sunması an meselesi. Son zamanlarda Instagram’da olan birçok özelliği kullanıcılarının hizmetine sunan video platformu Youtube’un yeni bir özelliği keşfet uygulamasının yakın zamanda karşımıza olması bekleniyor.youtube keşfet özelliğini sunmaya hazırlanıyor

Keşfet uygulaması geliyor

Instagram’da yer alan keşfet uygulamasının benzeri Youtube, bu sefer kendi kullanıcıları için sunacak. Özellikle de trend videolar uygulamasından sonra bu sefer keşfet özelliğini sunacak olan Youtube’un ne gibi bir farklılık getireceğini sizlere buradan açıklamak istiyoruz. işletim sistemi olarak İOS kullanan kişiler üzerinde geçtiğimiz ay yaptığı testi başarılı bir şekilde geçen Youtube’un yakın zamanda Android işletim sistemi ile beraber sunmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Keşfet ne gibi özellikler sunacak

Youtube’un bu özelliğini aktif etmesinden sonra artık abone sayısı yüksek olan kullanıcılar değil, abone sayısı çok az olsa bile dikkat çekici videoları keşfet üzerinden kullanıcılarına ulaştırması bekleniyor. Sadece popüler kanalların her geçen gün büyümesinin önüne geçmek için Youtube’a yeni başlayan kişilere de bu sayede büyüme imkanı sunacaktır. Yakın zaman içerisinde başlattığı bu uygulamanın tamamen stabil bir hale gelmesinden sonra herkesin hizmetine sunması artık an meselesi.

İçerik olarak son derece başarılı içerikler üretmesine rağmen abone sayısı düşük olanlar için bir fırsat olan bu keşfet özelliği sayesinde artık sizlerde kanallarınızın büyümesinin fırsatını yakalamış olacaksınız.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Muhteşem İçerik
100%
Çok Sevdim
0%
Şaşkınım
0%
Bu Ne?
0%
Karmaşık
0%
Beğenmedim
0%
Çok kötü
0%
Yazar Hakkında
Burak Aykurt
ASD Teknoloji adresi ile 2014 ilk blog sitemi kurdum. Paylaştığım içeriklerle insanlara yardımcı olmaya çalışıyorum umarım beğenirsiniz. Yorum kısmından istediğinizi sorabilirsiniz müsait zamanlarımda hepsini cevaplıyorum.
Yorumlar

Yanıt Bırak