Program Anlatımları
ŞİMDİ OKUNAN
Gom Player ve Mhotspot İnceleme
0

Gom Player ve Mhotspot İnceleme

☺ Burak Aykurt14 Ağustos 2016

GRETECH tarafından yazılan ve ücretsiz bir şekilde kullanıcılara sunulan GOM Player, açık kaynak bir yazılım olarak karşımıza çıkmaktadır. Günümüzde popüler olan codecler ile çalışan GOM Player, videolarınızı izlerken size en kaliteli görüntüyü elde etmenizde yardımcı olacaktır.

Kaliteli görüntüyü sağlayan GOM Player, aynı zamanda en güncel codec bilgilerini de internet bağlantısı aracılığı ile alacaktır. GOM Player, çok sayıda video formatını desteklemektedir. Sürekli gelişen yapısı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran GOM Player, kendine ait olan temaları ve eklentileri ile kullanıcıların çok daha zevkli bir şekilde film keyfi yapabilmelerini sağlayacaktır. GOM Player, alt yazıları sorunsuz bir şekilde çalıştırmayı başardığı için piyasada yer alan diğer yazılımlara fark atacak gibi görünüyor. GOM Player yazılımının artılarına baktığımızda en dikkat çeken özelliğinin bozuk .avi dosyalarını açabiliyor olmasıdır. Bunun yanında GOM Player üzerinden film izlerken sanki filmi ses sistemi ile izliyormuş gibi hissetmenizi sağlayacaktır. Bilgisayar üzerinden film keyfi yapmak için sende hemen bu yazılımı indir! Bu güzel yazılımı inceledikten sonra bir diğer dikkat çekici programı ele almak gerekiyor. mHotspot programı kablosuz ağ paylaşım programı olarak hayatımıza girmiştir. Bilgisayar kullanıcıları için en gerekli unsurlardan biri haline gelen ağ paylaşımı sayesinde interneti çok daha fazla kişi ile paylaşabilme şansını elde etmekteyiz. İnternet günümüzün vazgeçilmez ihtiyaçlarından biri haline gelmişken, mHotspot programı internet kullanıcılarının yüzünü güldürecek pek çok özelliğe sahip. Kullanıcı sayısının her geçen gün daha fazla arttığı mHotspot programı, bazı ortamlarda Wi-Fi bağlantısından yalnızca ağ tanımı olabilen bilgisayarların yararlanmasına izin verirken mHotspot programı bu konuda devreye girerek kullanıcılara büyük bir kolaylık sağlıyor. mHotspot programı sayesinde dizüstü bilgisayar üzerinden ağ paylaşımını gerçekleştirmeniz mümkün oluyor. mHotspot programının kullanımı da oldukça basittir.

Tek yapmanız gereken şey, Windows 7 ve Windows 8 işletim sistemine sahip olan bir bilgisayara mHotspot programını indirmek ve ağa bağlanabilmek için kullanıcı adı ile parola oluşturmak olacaktır. Tüm bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra mHotspot programı ile 10 kişiye kadar internet paylaşımında bulunabilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Muhteşem İçerik
0%
Çok Sevdim
0%
Şaşkınım
0%
Bu Ne?
0%
Karmaşık
0%
Beğenmedim
0%
Çok kötü
0%
Yazar Hakkında
Burak Aykurt
ASD Teknoloji adresi ile 2014 ilk blog sitemi kurdum. Paylaştığım içeriklerle insanlara yardımcı olmaya çalışıyorum umarım beğenirsiniz. Yorum kısmından istediğinizi sorabilirsiniz müsait zamanlarımda hepsini cevaplıyorum.
Yorumlar

Yanıt Bırak