Sinema
ŞİMDİ OKUNAN
Film İzlenebilen En İyi Siteler
Bilgi Ödülü
0

Film İzlenebilen En İyi Siteler

☺ Burak Aykurt14 Eylül 2018

Film İzlenebilen En İyi Siteler

 Sinemaya çıkan bütün filmleri sinemaya gidip takip edemeyebilirsiniz. Buna hem bütçe hem de zaman yetmiyor olabilir. Ayrıca izlemek istenilen bazı filmlerde sinema salonlarında gösterilmeyebiliyor. İnsanlar da bu filmleri internetten izlemeye veya DVD satın almaya çalışıyor. İnternetten film izleyebileceğiniz en iyi ve kapsamlı siteler ise şunlardır;

 Amazon Prime

 Çoğu kişi Amazon’un sadece bir alışveriş sitesini olduğunu düşünür ama durum böyle değildir. Amazon Prime adresinde ücretli ve ücretsiz üstelik çok detaylı bir film arşivi bulabilirsiniz. Ücretli filmler izle durumu içinse 4 dolar gibi bir ücret ödemeniz yeterli olacaktır. Amazon Prime’da filmlerin dışında TV programları da bulabilirsiniz.

 Hulu

 Yıllar boyunca hizmet veren Hulu sitesi bu kadar yılın verdiği birikimle birçok siteden daha detaylı bir film arşivine sahiptir. Hulu’yu kullanmak için başlangıçta 7.99 dolar ödemeniz gerekmektedir. Web sitesi diğer sitelere nazaran daha ilkel bir yapıya sahip olsa da aradığım bulunsun gerisinin bir önemi yok diyenlerdenseniz tamda size göre bir site sayılabilir.

 Netflix

 Çoğu insan Netflix’i ücretsiz bir site zannetse de Netflix ücretli içerikler sunan bir sitedir. Neredeyse aradığınız bütün içerikleri Netflix’te bulabilirsiniz. Ayrıca indirmek istediğiniz filmleri de uzun uzun reklamlarla uğraşmadan kolaylıkla indirebilirsiniz. Son yıllarda daha çok kendi içeriklerini ön planda tutan Netflix sizin için yarayışlı bir site olabilir.

 iTunes

 Eğer siz de Hollywood filmlerinin hayranıysanız bu site tam site göre olabilir. Apple şirketinin sahip olduğu bu site eğer bir Apple TV sahibiyseniz size daha çok keyif verecektir. Bu site sadece IOS işletim sistemine sahip cihazlarda kullanılabilir.

 Youtube

 Youtube, günlük hayatta en çok kullanılan internet sitelerinden birisidir. Bu siteyi internete bağlanabilen çoğu cihazınızda kullanabilirsiniz. İçerisinde de yine birçok film bulunmaktadır.

 Popcornflix

 Tamamen ücretsiz olan bu site yine detaylı bir film dosyası bulundurmaktadır. Diğer sitelerin aksine bu sitenin olumsuz yönlerinden birisi çok fazla ayrıştırılması gereken film olmasıdır.

 VUDU

 Amazon platformuna benzer olarak içinde ücretli ve ücretsiz filmleri bir arada bulunduran bir sitedir fakat ücretsiz içerikler ücretli içeriklere göre hayli fazladır. Ücretli bir içerik almak içinse çok fazla para ödemenize gerek yoktur ki muhtemelen izlemek istediğiniz film ücretsiz olacaktır.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Muhteşem İçerik
100%
Çok Sevdim
0%
Şaşkınım
0%
Bu Ne?
0%
Karmaşık
0%
Beğenmedim
0%
Çok kötü
0%
Yazar Hakkında
Burak Aykurt
ASD Teknoloji adresi ile 2014 ilk blog sitemi kurdum. Paylaştığım içeriklerle insanlara yardımcı olmaya çalışıyorum umarım beğenirsiniz. Yorum kısmından istediğinizi sorabilirsiniz müsait zamanlarımda hepsini cevaplıyorum.
Yorumlar

Yanıt Bırak