Trend
Isı İndexi
Sıralama
Windows 10
 
 
 
 
 
 
 
SEO
 
 
 
 
 
 
 
Posts Tagged ‘internet sorunları çözümü’
En Yeni
 
Daha Fazla Oku
1 Ocak 2019

İnterneti Bozan Problemler

İnternetin Bozulma ve Yavaşlama Sebepleri 

İnternetin bozulmasına sebep olabilecek başlıca problemlerden birisi bilgisayarın bozulmuş olmasıdır. Herhangi bir bağlantı problemi olduğunda bu da düşünülmelidir. Aynı zamanda modemde oluşan bir arıza da internet bağlantısının yavaşlamasına sebep olacaktır. Modem arızaları günümüzde oldukça yaygın bir bağlantı problemdir. Modem ayarlarında olan her değişiklik internetin bağlantısına paralel bir etki eder. Bu nedenle modem ayarlarının düzgün olması gerekmektedir. Bununla beraber virüs, DNS sorunu veya bağlantıyı sağlayan kabloda oluşacak herhangi bir arızada internetin yavaşlamasına ve bozulmasına neden olabilir. 

Bağlantıyı [...]
72
 
Daha Fazla Oku
30 Aralık 2018

İnternet Bağlantısında Çıkan Sorunlar

İnternet çağın en büyük teknolojilerinden biridir. İnternet erişiminin hızlı olması, her ortamda kullanılabilmesi, işlemlerin gerçekleştirilmesinde zaman kazanımı ve bilgiye çabuk ulaşım en büyük avantajlardandır. Günümüz koşullarında internet kullanımı yaygınlaşmakla beraber insanlar için bulundukları her ortamı ofis ortamına çevirebilmektedir. Bu nedenle internet insanların hayatında en önemli faktörlerde biri haline gelmiştir. Evlerde, okullarda, kütüphanelerde, hastanelerde ve birçok kurumda internet aracılığıyla işlemler çok hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Ancak bağlantı yavaşladığında veya aksadığındaysa tüm işlemlerde gecikme yaşanabilmektedir.

İnternet [...]
107
End of the line!
Top Five
Isı İndexi
Sıralama
 
1
Windows 10 Oturum Şifresi Kırma Resimli Anlatım + Videolu Anlatım
 
2
Windows 10 da Komut İstemi Açmanın 10 Farklı Yolu
 
3
Televizyonun Işığının Yanması fakat Görüntünün Gelmemesi Sorunu ve Çözümü hakkında
 
4
Hard Disk Hatalarını Düzeltme – Onarma En Kolay Yöntem
 
5
İnternetin Hayatımızdaki Olumlu-Olumsuz Etkileri

Warning: A non-numeric value encountered in /home/asdtekno/public_html/wp-content/themes/engine/functions/loop.php on line 75
İstanbul ikinci el bilgisayar alan yerler IQOS İluma