Sosyal Medya
ŞİMDİ OKUNAN
Blogger Resimlere Pinterest Kaydet Butonu Eklentisi Ekleme
Bilgi Ödülü
0

Blogger Resimlere Pinterest Kaydet Butonu Eklentisi Ekleme

☺ Burak Aykurt22 Nisan 2019

Blogger Resimlere Pinterest Kaydet ButonuBlogger Resimlere Pinterest Kaydet Düğmesi

Pinterest bence googleden çok daha fazla vefalı bir site buraya emek verilirse muhteşem hitler elde edebilirsiniz. Kadın ve sağlık sitem var 1.5 senedir emek verdiğim şuanda googleden 500 hit pinterestten 1500 hit bazen 3000 hit alıyorum gerisini siz düşünün nasıl bir potansiyel var ve google için 1.5 senedir pinterest için ise sadece 3 4 aydır uğraşıyorum. Neyse konumuza dönelim pinterestin önemini anlamanız için bunları anlattım.

Resimlerimize pinterest kaydet butonu koymak gerçekten çok basit bir işlem. Çok basit bir kod yardımıyla bu çok kolay. Kodun sayesine sitenize girenler resimlerin üstüne geldiğince kaydet yazısını görecek. Kaliteli resimler hazırlarsanız pinterestten hit çekebileceksiniz. Aşağıdaki Kodu sırasıyla blogger temanıza eklerseniz resimlere kaydet botunu eklersiniz.

Blogger > Tema > HTML’yi Düzenle tıklayınız ve CTRL + F yapınız </body> kodunu bulup onun üstüne aşağıda vereceğim pinterest kaydet düğmesi kodunu eklemeniz gerekiyor. Kodu eklemeden hemen önce blogunuzda jQuery kütüphanesinin var mı yok mu kontrol etmeniz gerekiyor. Eğer ekli değilse önce jQuery kütüphanesi kodunu ekleyin.

jQuery Kütüphanesi Kodu

<script src=’https://ajax.googleapis.com/ajax/libs/jquery/3.1.0/jquery.min.js’ type=’text/javascript’/>

Pinterest Kaydet Düğmesi Kodu

<script async=” data-pin-color=’white’ data-pin-hover=’true’ src=’//assets.pinterest.com/js/pinit.js’/>

Yazım faydalı olduysa bir yorumu lütfen esirgemeyin.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Muhteşem İçerik
0%
Çok Sevdim
0%
Şaşkınım
0%
Bu Ne?
0%
Karmaşık
0%
Beğenmedim
50%
Çok kötü
50%
Yazar Hakkında
Burak Aykurt
ASD Teknoloji adresi ile 2014 ilk blog sitemi kurdum. Paylaştığım içeriklerle insanlara yardımcı olmaya çalışıyorum umarım beğenirsiniz. Yorum kısmından istediğinizi sorabilirsiniz müsait zamanlarımda hepsini cevaplıyorum.
Yorumlar

Yanıt Bırak