Faydalı Notlar
ŞİMDİ OKUNAN
Ataşehir Bilgisayar Servisi
0

Ataşehir Bilgisayar Servisi

☺ Burak Aykurt19 Mart 2024

Ataşehir kurumsal bilgisayar servisi konusunda 1999 yılından bu yana 25 yılın üzerinde sektör tecrübesi bulunan Kaptan Bilgisayar firmamız kurumsal bilgisayar servisi konusunda İstanbul’da Ataşehir, Ümraniye, Maltepe, Kozyatağı bölgelerine bilgisayar servisi hizmeti vermektedir. Ataşehir bilgisayar servisi hizmeti olarak; Bilgisayar bakım anlaşması ve yerinde servis hizmet paketleriyle adam/saat şeklinde işletmelere destek hizmeti sağlamaktadır.

Bilgisayar sistemleri işletmeler için, günlük mesailerinin her alanında önemli bir rol oynamaktadır. İşlerimizi yönetmekten, iletişim kurmaya, sistem yönetimlerine kadar pek çok şeyi teknoloji aracılığıyla gerçekleştiriyoruz. Ataşehir bilgisayar servisi Sunucu, network ve bilgisayar sistemlerinde karşılaşılabilecek sorunlar birçok alanda işleri kesintiye uğratmakta ve maddi ve mesai anlamında birçok olumsuz sonuçlar doğurabilmektedir.

Bilgisayarlarımızda meydana gelen sorunlar, iş akışımızı kesintiye uğratabilir ve hayatımızı olumsuz yönde etkileyebilir. İşte tam bu noktada devreye Kaptan Bilgisayar olarak biz giriyoruz. Ataşehir ve çevre bölgelerinde bilgisayar servisi hizmeti sunarak, Sunucu, firewall, network, yedekleme sistemleri ve bilgisayarlarınız ile alakalı sorunlarınıza çözüm sunuyoruz.

Ataşehir bilgisayar servisi destek hizmetleri

Kaptan Bilgisayar olarak, deneyimli ve uzman bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Bilgisayarlarınızda karşılaştığınız her türlü soruna hızlı ve etkili çözümler sunmak için donanımlı bir atölyeye ve 15 kişilik bir çalışma ekibine sahibiz. Sektördeki yenilikleri yakından takip ediyor ve sürekli olarak personelimizi güncel teknolojiler ve trendler konusunda eğitiyoruz. Böylece, müşterilerimize her zaman en kaliteli hizmeti sunmayı amaçlıyoruz.

Müşteri Memnuniyeti Odaklı Hizmet

Müşteri memnuniyeti, bizim için her zaman önceliklidir. Her müşterimizin ihtiyaçlarına özel çözümler sunarak, onların güvenini kazanmayı ve uzun vadeli bir iş ilişkisi kurmayı hedefliyoruz. Müşterilerimizin memnuniyeti, bizim başarımızın en önemli göstergesidir.

Hızlı ve Güvenilir Çözümler

Bilgisayarınızda bir sorunla karşılaştığınızda, vakit kaybetmek istemezsiniz. Biz de bunun farkındayız ve müşterilerimize hızlı bir şekilde hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Çağrılarınıza en kısa sürede cevap veriyor, sorununuzu en hızlı ve güvenilir şekilde çözüme kavuşturuyoruz. Size en uygun zaman diliminde randevu alabilir ve sorununuzu çözmek için gereken adımları atabiliriz.

İletişim Kurun

Bilgisayarınızla ilgili herhangi bir sorunla karşılaştığınızda, Kaptan Bilgisayar olarak biz buradayız. Size en kaliteli hizmeti sunmak için sabırsızlanıyoruz. Bizimle iletişime geçmek için aşağıdaki bilgileri kullanabilirsiniz:

Adres: Kayışdağı mah. Akyazı cad. No:31/B1 34755,  Ataşehir/İstanbul

Telefon: 0(216) 364 4858

Web: www.kaptanbilgisayar.com.tr/atasehir-bilgisayar-servisi

Sunucu, Bilgisayar, network, yedekleme sistemleri, firewall, penetrasyon ve sorunsuz süreklilik hizmetleriyle Teknolojik sorunlarınızın kaptanı olmak için bizimle iletişime geçin ve sorunlarınıza çözüm bulmanın rahatlığını yaşayın.

 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Muhteşem İçerik
0%
Çok Sevdim
0%
Şaşkınım
0%
Bu Ne?
0%
Karmaşık
0%
Beğenmedim
0%
Çok kötü
0%
Yazar Hakkında
Burak Aykurt
ASD Teknoloji adresi ile 2014 ilk blog sitemi kurdum. Paylaştığım içeriklerle insanlara yardımcı olmaya çalışıyorum umarım beğenirsiniz. Yorum kısmından istediğinizi sorabilirsiniz müsait zamanlarımda hepsini cevaplıyorum.
Yorumlar

Yanıt Bırak