Trend
Isı İndexi
Sıralama
Başlıklar
En Yeni
 
Daha Fazla Oku
19 Ağustos 2016

Sun Express İle Güvenli Uçuşlar

Her sektörde olduğu gibi havayolu ulaşımında da rekabet her geçen gün artış gösteriyor. Bu artış çerçevesinde kişiler daha uygun fiyatlarda daha kaliteli hizmetler alıyorlar. Havayolu ulaşımının öncesinde ve sonrasında sunulan ek hizmetler her zaman firmaları bir adım öne taşıyabiliyor. Bu aşamada havalimanına gelişlerde firmaların servis hizmetleri son derece büyük önem arz ediyor. Ardından uçakların rötar problemi yaşamaması da firmaların en fazla önem verdiği aşamalardan bir tanesi. Bu aşamaları eksiksiz yerine getiren firmalar da http://www.alobilethatti.com sitesinde yolculara şiddetle öneriliyor. Bu önerileri dikkate alan kişiler de daha konforlu bir ulaşım gerçekleştiriyorlar. [...]

1
 
Daha Fazla Oku
19 Ağustos 2016

Google Yeni İşletim Sistemi

Android ve Chrome OS benzeri işletim sistemlerinden sonra Google hepimizi şaşırtacak yeni bir işletim sistemiyle karşımıza çıkabilir. Bugün internet dünyasının manşetlerinde yer alan habere ve Android Police sitesinin yaptığı araştırma sonuçlarına göre Google adının Fuchsia (Fuşya) olması beklenen bir işletim sistemi üstünde çalışıyor.

Google için birçok önemli teknolojik servis olduğu bunun gibi işletim sistemleri de önemli çalışma alanlarından bir tanesi. Chrome OS ile her ne kadar dünya ve ülkemizdeki popülaritesi yüksek olmasa da Android işletim sistemiyle Google bütün dünyanın enfazla işletim sistemi oluşturucularından biri olduğunu ispatlamış halde.

Yeni [...]

2
 
Daha Fazla Oku
14 Ağustos 2016

Gom Player ve Mhotspot İnceleme

GRETECH tarafından yazılan ve ücretsiz bir şekilde kullanıcılara sunulan GOM Player, açık kaynak bir yazılım olarak karşımıza çıkmaktadır. Günümüzde popüler olan codecler ile çalışan GOM Player, videolarınızı izlerken size en kaliteli görüntüyü elde etmenizde yardımcı olacaktır.

Kaliteli görüntüyü sağlayan GOM Player, aynı zamanda en güncel codec bilgilerini de internet bağlantısı aracılığı ile alacaktır. GOM Player, çok sayıda video formatını desteklemektedir. Sürekli gelişen yapısı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran GOM Player, kendine ait olan temaları ve eklentileri ile kullanıcıların çok daha zevkli bir şekilde film keyfi [...]

2
 
Daha Fazla Oku
13 Ağustos 2016

Ultrasurf ile İnternette Rahat Dolaşın

HotSpot Shield & Ultrasurf

Çok sayıda ülkede yasaklanmış olan internet sitelerine erişim sağlamak isteyen kullanıcılar için tasarlanmış olan Ultrasurf programı, tamamen ücretsiz bir şekilde kullanılabilen oldukça işe yarar bir programdır.

Ultrasurf programı herhangi bir kurulum dosyası gerektirmeden sadece tek bir .exe dosyası olarak kullanıcıların karşısına çıkmaktadır. Bu nedenden dolayı Ultrasurf programını dilerseniz bir USB bellik ile her zaman yanınızda taşıyabilir ve ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda kolaylıkla kullanabilirsiniz. Ultrasurf indir işlemini tamamladıktan sonra programı çalıştırdığınız zaman program [...]

4
WordPress Başlıklar
 
En İyi Adsense WordPress Temaları Blog, Dergi, Kurumsal
 
 
 
 
SEO taktikleri
 
Özgün Kaliteli SEO Uyumlu Makale Yazmak
 
 
 
 
 
 
Son Haberler
 
 
 
 
 
 
 
 
Sıralama
 
 
 
 
 
 
 
Top 5
Isı İndexi
Sıralama
 
1
Windows 10 Oturum Şifresi Kırma Resimli Anlatım
 
2
LG G3 Batarya Şarj Sorunu ve Çözümleri
 
3
Cd’ye Dosya Nasıl Atılır?
 
4
Windows 10 Yerleşik Yönetici Hesabı Sorunu | Basit Çözüm
 
5
İnternetin Hayatımızdaki Olumlu-Olumsuz Etkileri


+1000 ABONE ARASINA KATIL

Güncel teknoloji haberlerinden, mobil cihazlarınız çözümleri, windows sorunları ve çözümleri bu ve bunun gibi bir çok içerikten haberdar olmak için abone olabilirsin.