Trend
Isı İndexi
Sıralama
Başlıklar
En Yeni
 
Daha Fazla Oku
31 Mart 2016

Windows 8.1’ de İşlemcinin Çok Fazla Kullanılması Sorunu ve Çözümü

Windows 8.1, bildiğimiz gibi hayal kırıklığı yaratan ve netlikle beğenilmeyen 8 versiyonlu işletim sisteminin kısa zaman içerisinde gelişmiş bir güncellemesi olarak dikkat çekiyor. Ana versiyonun çoğu farklı anlamda performans problemi yaşaması ve FLAT TASARIM dediğimiz ve ilk defa işletim sistemlerinde görünen bir görüntü yapısı işle beraber sunulması aslında insanlar nezdinde çok da alışık olunan bir durum olarak görünmüyor. Zaman içerisinde meydana gelişmeler, insanların şirkete olumsuz geri bildirim yapması ve bu gibi nedenler ile beraber artık bir güncelleme şart olmuştu ve nitekim 8.1 versiyonu ile beraber büyük problemleri en azından gidererek insanların bu anlamda [...]

27
 
Daha Fazla Oku
31 Mart 2016

TAŞINABİLİR ŞARJ ÜNİTESİ MICHL MC-01 ÖZELLİKLERİ

Günümüzde gelişen teknolojiyle beraber akıllı cihazlara olan ilgi günden güne artıyor. Her yeni çıkan üründe aranan ilk özelliklerden biri ise genellikle uzun şarj ömrü oluyor.Dolayısıyla şarj teknolojisinin de ihtiyaçlara cevap verebilmek için bir hayli gelişim gösterdiğini söyleyebiliriz. Kompakt bir yapıya sahip taşınabilir mobil şarj cihazı MICHL MC-01 de geliştirilen son teknoloji ürünlerinden. Oldukça hoş bir dizaynı var.  5600 mAh’lik kapasitesiyle rakiplerine önemli ölçüde fark atan cihaz şu özelliklere sahip:

–  Üzerinde 1 USB 2.0, bir de microUSB bağlantı noktası bulundurduğu için tek seferde yalnızca 1 cihazı sarj edebiliyor.

– Üst kısmında bir [...]

2
 
Daha Fazla Oku
30 Mart 2016

Meizu Pro 6 Bomba Gibi Geliyor!

Çin’in teknoloji devi Meizu ürettiği ürettiği her yeni teknolojiyle sektördeki yerini sağlamlaştırmaya devam ediyor. Geçen yıl satışa sunulan ve ciddi boyutta satış rekoru kıran Meizu Pro 5’ten sonra bu yıl satışı gerçekleştirilecek olan Meizu Pro 6 büyük bir heyecanla bekleniyor. Önceki modele göre birçok yeni birçok teknik özelliğin eklendiği cihaz 2.5D kavisli bir ekrana ve mTouch denilen parmak izi okuyucuya sahip. ^D Touch teknolojisiyle kullanıcılara büyük kullanım rahatlığı sağlayacak Meizu Pro 6’yı cazip kılan bir diğer özelliği ise hızlı şarj edilebilecek olması. Cihazın özelliklerine gelin şöyle bir göz gezdirelim:

Ekran Büyüklüğü: 5.7 inç (Gorilla Glass 4 [...]

4
 
Daha Fazla Oku
30 Mart 2016

Logitech MX Anywhere 2 Özellikleri ve Çok Daha Fazlası

Bilgisayar ve bilgisayar destekli  teknoloji gün geçtikçe hızla gelişimini sürdürüyor. Bilgisayar teknolojilerinin vazgeçilmezlerinden olan mouse’ler de bu gelişimden payını almış durumda.Piyasaya ilk sürülen Mouse ile günümüzde kullanılan mouse’ler arasında o kadar çok fark var ki. Bu da teknolojinin ne denli hızlı  değişim gösterdiğinin bir kanıtı. İlk kez 1964  yılında üretilen dünyanın ilk mouse’u  ahşap bir gövdeye sahipti ve sadece bir yöne hareket edebiliyordu. Günümüzde kullanılmakta olan haline ulaşması bir hayli zaman aldı diyebiliriz. Bilgisayar donanımları  üretimi denince akla ilk gelen firmalardan biri olan Logitech son teknolojiye sahip yeni bir Mouse piyasaya sürdü: [...]

2
WordPress Başlıklar
 
En İyi Adsense WordPress Temaları Blog, Dergi, Kurumsal
 
 
 
 
SEO taktikleri
 
Özgün Kaliteli SEO Uyumlu Makale Yazmak
 
 
 
 
 
 
Son Haberler
 
 
 
 
 
 
 
 
Sıralama
 
 
 
 
 
 
 
Top 5
Isı İndexi
Sıralama
 
1
Windows 10 Oturum Şifresi Kırma Resimli Anlatım
 
2
LG G3 Batarya Şarj Sorunu ve Çözümleri
 
3
Cd’ye Dosya Nasıl Atılır?
 
4
Windows 10 Yerleşik Yönetici Hesabı Sorunu | Basit Çözüm
 
5
İnternetin Hayatımızdaki Olumlu-Olumsuz Etkileri


+1000 ABONE ARASINA KATIL

Güncel teknoloji haberlerinden, mobil cihazlarınız çözümleri, windows sorunları ve çözümleri bu ve bunun gibi bir çok içerikten haberdar olmak için abone olabilirsin.