WordPress
ŞİMDİ OKUNAN
+10 Ücretsiz Tek Sayfa WordPress Temalar & Şablonlar 2016
0
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

+10 Ücretsiz Tek Sayfa WordPress Temalar & Şablonlar 2016

☺ AHMET AYDIN21 Mayıs 2016

2016 yeni ücretsiz WordPress temaları tek bir sayfada oluşturuldu. Bu temalar genellikle kendi web sitesinde çok içerik ihtiyacı olmayan işletmeler için geçerlidir. Küçük işletmeler ve portföy web siteleri için hedef sitelerdir. Bunun yanı sıra, bu tek sayfalık temalar, daha çekici ve samimi bir tasarıma sahiptir.

2016 yılının en çekici +10 temasını sizlere sunacağız. Bu temalar ile işletmenizi tek bir sayfada sitesini tasarlayabilir kaliteli ve çekici bir görünüm elde edebilirsiniz.

Bu temaları indirmeden önce ön izleme yaparak da nasıl göründüğünü kontrol edebilirsiniz. Her temanın altındaki linkten indirme ve ön izleme sayfasına ulaşabilirsiniz.


Brasserie

brasserie_rt1fzg

Brasserie ile birkaç dakika içinde yeni bir restoran web sitesi kurmak – WordPress için en iyi ücretsiz E-ticaret hazır teması.

brasserie_

 

 ÖNİZLEME            TEMA


Rational Theme

Ratioal

İş için en iyi tek sayfa WordPress Tema, Rational web sitesi için makul değer katan duyarlı, temiz, uyumlu ve göz alıcı ve çekici bir tema. Segmentinde en yenilikçi temalarından biri, Rasyonel özellikle iş dünyasının çeşitli alanları için tasarlanmış serin ve kullanışlı özellikleri ile birlikte geliyor.

Rational

 

ÖNİZLEME          TEMA


XT Corporate lite

XT-Corporate

XT lite Kurumsal WordPress Teması kurumsal ve iş web siteleri için uygun olan hafif ve minimalist bir stil, temiz, modern ve tam duyarlı ücretsiz iş WordPress teması. Bu esnek iş WordPress tema hizmetlerini tanıtmak için ya da kurumsal bir blog çalıştırmak için idealdir. Herhangi bir cihaz üzerinde harika görünüyor tamamen duyarlı bir tema. Bu tema Genel Kamu Lisansı altında. Özel bir menü, başlık görüntü ve arka plan ile bu tema senin.

XT-Corporate2

ÖNİZLEME    TEMA


IsleMag

islemag

Samimi ve akılda kalıcı bir tasarım ile gelen dergiler için modern ve güzel bir tema. Tema güzel sürgü ve matara sağlar, kutulu düzeni, reklam alanı, yorumları ve sosyal medya beslemeleri. Organize bak bir temiz ve iyi olduğu gibi bir amaç için kullanılabilir. İsleMag duyarlı bir tasarım ve kullanıcılarının oranı çeşitli makaleler sağlayan, widget altbilgi, İnstagram besleme, harika yorum sistemi, reklam carousel sürgü ve çok özellikli ile birlikte geliyor. Ayrıca büyük resim galerileri sonrası, beslemeleri diğer sosyal medya eklemek, özel bir arka plan kullanın ve renklerini değiştirebilirsiniz.

islemag2

 

ÖNİZLEME  TEMA


Gaga Lite

gaga-lite

Gaga Lite basit ama güçlü bir ücretsiz WORDPRESS teması. Tema tamamen Microsoft Dynamics CRM, yerleşik böylece canlı önizleme customizer seçenekleri kullanmak için kolay bir web sitesi inşa edebilirsiniz. Tema (sayaç) birden fazla başlık düzeni için seçeneği, tam ekran kaymak, takım düzeni, hizmetler, düzen, beceri düzeni, portföy düzeni, istemci düzeni, bonservis düzeni, fiyatlandırma tablosu, blog düzeni, eylem, altbilgi düzeni vb için çağrı var.Tema renkleri değiştirmek, tipografi ve düzen bileşenleri üzerinde tam kontrole sahip.Tema çeviri hazır, paralaks, SEO dostu ve kolayca özelleştirilebilir duyarlı. Temelde Gaga Lite  güzel bir web sitesi oluşturmak için yardımcı olan çok amaçlı WordPress teması.

gaga-lite2

 

ÖNİZLEME  TEMA


One Paze

one-paze

Güzel modern WordPress tema tasarlanmış. (O kadar iç sayfaları yapılandırmak için yeteneği ile bir sayfa Paralaks düzeni. Süper hızlı yükler, Microsoft Dynamics CRM üzerine inşa edilmiş ve gitmek gibi değişiklikleri önizleme yaşamak için izin verir. Önemli WORDPRESS eklentileri ile uyumluluk son derece yapılandırılabilir ve yüksek seviyede.

one-paze2

 

ÖNİZLEME  TEMA


ScrollMe

ScrollMe

ScrollMe – WordPress Temaları Bir yatay kaydırma yatay olarak web sitenizde gezinmeyi sağlar. Tema güzel temiz ve zarif tasarım ve harika şekilde tüm cihazlarda tamamen duyarlı. ScrollMe çok amaçlı bir tema ve iş, web ajansı, kişisel blog, portföy , fotoğrafçılık, dergi, paralaks bir sayfa ve freelancer için idealdir. ScrollMe güçlü özelliklere sahiptir ve Microsoft Dynamics CRM panelden canlı önizleme ile ön sayfa yapılandırmak için kolay bir yol sağlar. Tema WPML uyumlu, Woo Commerce uyumlu, SEO Dostu, bbPress uyumlu ve tüm büyük eklentileri ile çalışır.

ScrollMe

 

ÖNİZLEME  TEMA


Integral

Integral

İntegral ajansları, reklam ve işletmeler için bir duyarlı bir sayfa paralaks WordPress teması. Sadelik ve akılda zerafet ile tasarlanmıştır. İş ya da işinizi geliştirmek için mükemmel. Kurması hızlı ve kolay!(Popüler Master Slider Eklentisi) ANA FEATURES İmage, İçerik Ve Video Slider – YENİ ÖZELLİK! Tamamen Duyarlı (Tablet ve cep dostu) Pürüzsüz paralaks etkisi

Integral2

 

ÖNİZLEME           TEMA


Ember

ember

Kor parlak ve göz alıcı ve profesyonel bir web sitesi oluşturmak isteyen işletmeler ve serbest çalışanlar için tek sayfalık WordPress tema çekici olduğunu. Ember , harika özellikleri ve Google yazı tipografi gibi özelleştirmeler , tam ekran genişliği slayt tam yapışkan dolu ve tek sayfalık navigasyon menüsü , sınırsız renk ve tasarım seçenekleri ilerleyin.

ember2

 

ÖNİZLEME   TEMA


Enliven

enliven

Genel olarak hem küçük hem de kurumsal işletmeler için modern ve güzel görünümlü bir tema, tam ekran kaymak akılda kalıcı, tam genişlikte şeritler ve kesitler ile ve temiz bir görünüm. Temanın tasarımı çok şık ve profesyonel, ve içeriği klas tembel yükleme etkisi gösterir. Canlandırmak da minimalist bir blog sayfası bulunmaktadır. İş her türlü için genel olarak güzel bir WordPress teması.

İhya tema daha hoş portföyü ve referansları bölümler için Jetpack tüm cihazlar kullanır ve üzerinde harika görünüyor. Ayrıca hazır çeviri, özelleştirme seçenekleri birden fazla sosyal bağlantılar widget altbilgi, büyük simgeler, ve daha birçok şey.

enliven2

 

ÖNİZLEME  TEMA


Latte

latte

Harika çok amaçlı bir tema, güzel sayfa tasarımı. Pürüzsüz bir paralaks kaydırma, tam genişlikli başlık ve modern bir görünüm sağlar. Latte çeşitli işletmeler – kurumsal ya da yaratıcı olanlar için kullanılabilir. Bu temanın ana renklerini zarif bir artı veren beyaz ve gri.

Latte genişliği şeritler, menü, kolay bir Microsoft Dynamics CRM, iyi bir portföy, fiyatlandırma tablolar, renkli becerileri sayfa, Google Haritalar, basit bir iletişim formu, blog düzeni, tembel yükleme etkisi, sınırsız renk bir slayt, ve çeviri hazır büyük simgeler ile duyarlı bir düzen, tek bir sayfa tasarımı, paralaks kaydırma, sosyal bir menü, tam vardır. Latte de geliştiriciler, tasarımcılar ve amatörler tarafından profil ve eserleri sergilemek için kullanılabilir.

latte2

ÖNİZLEME             TEMA

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Alkış
100%
Gülmekten Ağlıyorum
0%
Sinir Küpü
0%
kötü
0%
Çok Sevdim
0%
Şaşkın
0%
Bu Ne?
0%
Yazar Hakkında
AHMET AYDIN
ASD Teknoloji adresi ile 2014 ilk blog sitemi kurdum. Bununla birlikte internet dünyasına dahil olmuş oldum. Paylaştığım içeriklerle insanlara yardımcı olmaya çalışıyorum. Sosyal medya adreslerinden takip ederek paylaşılan içeriklerden haberdar olabilirsiniz.
Yorumlar

Yanıt Bırak