Windows 10
ŞİMDİ OKUNAN
Windows 10’daki değişiklik!
0

Windows 10’daki değişiklik!

☺ AHMET AYDIN21 Kasım 2016

Windows 10’un neyi değiştirdiğini tam olarak anlaşılmayan güncellemeleri, yakın zamanda daha açık sözlü olacak.!

Windows 10, kısmende olsa ‘hizmet’ olarak sunulan bir platform olduğu için internet üzerinde sıkça güncellenmekte. Aylık veya periyodik olarak güncelleme alan işletim sistemi, Kararlılık, Güvenlik ve işlevsellik olarak devamlı kendini geliştiriyor.

Fakat Windows 10’un güncellemeleri, en baştan beri küçük (veya büyük) bir sorunla bizlere ulaşıyordu:  Yapılan güncellemelerin neleri değiştirdiğini çoğu zaman Microsoft açıklamıyordu. Güvenlik haricinde yapılan değişiklikler ne Microsoft’un web sitesinde nede Windows Update üzerinden görmemiz mümkün değildi.

Ancak IT kullanıcılarının ve departmanlarının baskısı işe yaramış gibi görünüyor. Microsoft, yaptığı açıklamada Ekim ayından itibaren bu ilkesini değiştireceğini ve aylık olarak sunulan güncellemelerin içerikleri hakkında belgeler yayınlayacağını bildirdi.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Alkış
0%
Gülmekten Ağlıyorum
0%
Sinir Küpü
0%
kötü
0%
Çok Sevdim
0%
Şaşkın
0%
Bu Ne?
0%
Yazar Hakkında
AHMET AYDIN
ASD Teknoloji adresi ile 2014 ilk blog sitemi kurdum. Bununla birlikte internet dünyasına dahil olmuş oldum. Paylaştığım içeriklerle insanlara yardımcı olmaya çalışıyorum. Sosyal medya adreslerinden takip ederek paylaşılan içeriklerden haberdar olabilirsiniz.
Yorumlar

Yanıt Bırak