Windows 10
ŞİMDİ OKUNAN
Windows 10 Sessiz Saatler – Odaklanma Yardımı – Bildirim Seslerini Kapatın
Parlak Fikir
0
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Windows 10 Sessiz Saatler – Odaklanma Yardımı – Bildirim Seslerini Kapatın

☺ AHMET AYDIN31 Mayıs 2018

Windows‘un kullanıcıları düşünmeye devam ediyor. Windows 8.1 ile gelen ve Windows 10 ile de bizlere sunulan Sessiz Saatler özelliği (Windows 10 son güncelleme ile Odaklanma yardımı) ile bildirimleri kapatabilir ve her hangi bir bildirimde ses gelmesini engelleyebilirsiniz. Ayrıca uygulamaların siz örneğin film izlerken ekranda uyarıda bulunmasını engelleyebilirsiniz. 

Tabi yapmış olduğumuz bu işlem bildirim almanızı tamamen engellemez. Mesela e-posta bildirimleri almaya devam edersiniz. Tabi bu bildirimlerin sesi gelmez ve sizi rahatsız etmez. Sizi rahatsız etmeyen bu bildirimleri daha sonra İşlem Merkezinden bakabilirsiniz.

Şimdi nereden buna ulaşırsınız ona bakalım. 

1 . İşlem merkezini açın.

2 . Odaklanma yardımını açın veya kapatın.

İsterseniz İşlem merkezi ekranından Odaklanma yardımı sağ tıklayın ve ayarlara gidin tıklayın ve tüm ayarlamalarını buradan yapabilirsiniz.

Diğer yöntem

1 . İşlem merkezini sağ tıklayın. Odaklanma yardımı seçeneğinden ayarlamanızı yapın.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Alkış
0%
Gülmekten Ağlıyorum
0%
Sinir Küpü
0%
kötü
0%
Çok Sevdim
0%
Şaşkın
0%
Bu Ne?
0%
Yazar Hakkında
AHMET AYDIN
ASD Teknoloji adresi ile 2014 ilk blog sitemi kurdum. Bununla birlikte internet dünyasına dahil olmuş oldum. Paylaştığım içeriklerle insanlara yardımcı olmaya çalışıyorum. Sosyal medya adreslerinden takip ederek paylaşılan içeriklerden haberdar olabilirsiniz.
Yorumlar

Yanıt Bırak