Windows 10
ŞİMDİ OKUNAN
Windows 10 Hızlandırmak – Speed Up Windows 10
0
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Windows 10 Hızlandırmak – Speed Up Windows 10

☺ AHMET AYDIN22 Ağustos 2015

Windows 8.1 İşletim sisteminden sonra bedava olarak bize sunulan Windows 10 işletim sistemi hakkında sizlere ufak da olsa biraz hızlandırma hakkında bilgi verdik. Bu bilgiler ile bilgisayarınız da gözle görülür bir arayüz hızına kavuşturabilirsiniz. Bu işlemler eğer bilgisayarınızda bir etki etmiyorsa bilgisayarınız değiştirmeyi veya takviye parçalarla hızlandırma yöntemlerine başvurmalısınız.

Bu takviye parçalar RAM olabilir. SSD disk olabilir. RPM yüksek bir hard disk olabilir. Bu şekilde takviye araçlarla bilgisayarınızı hızlandırabilirsiniz. Ben şahsen çift hard disk kullanıyorum tek bilgisayarda çok faydasını görüyorum bir tane SSD disk oraya Windows kurmuşum diğeride depo diyebiliriz aslında bu hard diskimde 750 GB 7200RPM devir sayısına sahip güzel bir hard disk sizin hard disklerinizde genellikle 5400 RPM devire sahip hard disk takılıdır. Bu 5400 RPM olan hard disk yavaş yavaş bizlerin hızına yetişmemeye başladı onun için bir tane devir sayısı yüksek bir hard disk almanız veya SSD disk alıp kullanmanızı tavsiye ederiz.

Konu hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz SORU – CEVAP bölümünden bizlere sorularınızı sorabilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Alkış
0%
Gülmekten Ağlıyorum
0%
Sinir Küpü
0%
kötü
0%
Çok Sevdim
0%
Şaşkın
0%
Bu Ne?
0%
Yazar Hakkında
AHMET AYDIN
ASD Teknoloji adresi ile 2014 ilk blog sitemi kurdum. Bununla birlikte internet dünyasına dahil olmuş oldum. Paylaştığım içeriklerle insanlara yardımcı olmaya çalışıyorum. Sosyal medya adreslerinden takip ederek paylaşılan içeriklerden haberdar olabilirsiniz.
Yorumlar

Yanıt Bırak