Windows 10 224 Görüntülenme 0

Windows 10 da Sona Doğru – Dikkat !

Windows 10, 29 Temmuz son gün bu tarihten önce yükseltmeniz sizin için hem avantajlı hemde iyi olacaktır. Microsoft un uzun süredir ücretsiz şekilde yükseltme fırsatını sunduğu Windows 10 işletim sistemini sizde vakit kaybetmeden hemen yükselttin.

Windows 7, 8, 8.1 gibi işletim sistemlerinden Windows 10 rezerve oluşturarak yükseltmiştik, Windows 10 aynı zamanda Update yöntemi ve Windows sitesinden paylaşılan eklenti ile yükseltme yapmamıza sağlayacak bir çok alternatif yöntem sunulmuştu. Bize de tek tuşa basıp arkamıza yaslanmak kalıyordu galiba onu da bi zahmet yapalım 🙂

Windows 10 hakkında çok şey söyleyebiliriz aslında artıları hakkında yani ama genelde sorun çıkaran kişiler hep oyun oynayan kitlelerde oluyor nedeni ise ekran kartlarının Windows 10 uyumlu olmaması yani ekran kartlarının driverlarının Windows 10 için güncellenmemesi ekran kartınız driverı Windows 10 güncel drivera sahipse hemen yükseltmenizi tavsiye ederim.

windows-10

Peki neden Windows 10 ? Windows 10 daha mı hızlı? Windows 10 da oyunlarda sorun yaşarmıyım? Yükseltmeyi nasıl yapacağım? Artıları eksileri ile tüm sorularınıza cevap olabilecek bir video hazırlamıştık. Dilerseniz videomuzu izleyip bir kaç fikir edinebilirsiniz.

 

Cihazınızı Windows 10 işletim sistemine hemen yükseltmek istiyorsanız [highlight color=”orange”] buradaki [/highlight]  makalemize göz atmanız yeterli olacaktır. Video, Resimli anlatım makalemizde mevcut karşılaştığınız tüm sorunları merak ettiğiniz konuları yorum bölümünden ve soru cevap bölümünden bizlere ulaştırabilirsiniz.

AHMET AYDIN

ASD Teknoloji adresi ile 2014 ilk blog sitemi kurdum. Bununla birlikte internet dünyasına dahil olmuş oldum. Paylaştığım içeriklerle insanlara yardımcı olmaya çalışıyorum. Sosyal medya adreslerinden takip ederek paylaşılan içeriklerden haberdar olabilirsiniz.


+1000 ABONE ARASINA KATIL

Güncel teknoloji haberlerinden, mobil cihazlarınız çözümleri, windows sorunları ve çözümleri bu ve bunun gibi bir çok içerikten haberdar olmak için abone olabilirsin.