Windows 10
ŞİMDİ OKUNAN
Bilgisayarına Bedavaya Windows 10 Kur (Orijinal)
0
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Bilgisayarına Bedavaya Windows 10 Kur (Orijinal)

☺ AHMET AYDIN19 Aralık 2017

Bildiniz üzere Windows 10 bedavaya yükseltme fırsatı vermişti Microsoft, tabi bu yükseltmeyi sadece orijinal Windows 7, Windows 8.1 den Windows 10 yükseltme olanağı tanınmıştı. Windows 10 yükseltme programı ile Windows 10 Orijinal şekilde kurulumunu yapabiliyorduk. Ancak bu yükseltme işleminin süresi çok az kaldı şimdi sizlere eğer hala eski işletim sistemleri kullanıyorsanız Windows 10 nasıl yükseltebilirsiniz bu göstereceğiz. 

Windows 10 Kurulum

Microsoft tarafından en iyi Windows olarak gösterilen Windows 10 bir çok kişi tarafından korsan şekilde kurulup kullanıldı bile, Microsoft ücretsiz olarak yükseltme tarihini 29 Haziran 2016 olarak belirlemişti. Şimdi ise bu tarihi 31 Aralık 2017 olarak belirleyip eski Windows kullananlara son bir fırsat tanımış oldu. Şimdi yıl bitmeden bedava nasıl yükseltebiliriz?

Belirli periyotta Microsoft eski işletim sistemlerinden desteğini kesmesi bekleniyor. Yani eski işletim sistemlerine artık güncelleme gelmeyecek. Windows 7 2020 son tarih, Windows 8.1 ise 2023 de güncelleme desteğini keseceği bekleniyor. Resmi ve tamamen ücretsiz şekilde Windows 10 işletim sistemine buradan yükseltme programını indirerek Windows 10 kurabilirsiniz. Sayfada bulunan adımları izleyerek kurulumu başarıyla sağlayabilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Alkış
0%
Gülmekten Ağlıyorum
0%
Sinir Küpü
0%
kötü
0%
Çok Sevdim
0%
Şaşkın
0%
Bu Ne?
0%
Yazar Hakkında
AHMET AYDIN
ASD Teknoloji adresi ile 2014 ilk blog sitemi kurdum. Bununla birlikte internet dünyasına dahil olmuş oldum. Paylaştığım içeriklerle insanlara yardımcı olmaya çalışıyorum. Sosyal medya adreslerinden takip ederek paylaşılan içeriklerden haberdar olabilirsiniz.
Yorumlar

Yanıt Bırak