Sosyal Medya
ŞİMDİ OKUNAN
WhatsApp’da Artık Kimsenin Gizlisi Kalmayacak
0

WhatsApp’da Artık Kimsenin Gizlisi Kalmayacak

☺ AHMET AYDIN29 Kasım 2016

Geçen yıl gündeme bomba gibi düşen WhatsDog uygulamasını hatırlıyor musunuz? Her geçen gün kullanıcı sayısını arttırmaya devam WhatsApp çevrimiçi konuşma uygulaması için ek yazılımlar üretilmeye devam ediyor.

 

Geçen yıl WhatsDog uygulaması sayesinde kurallara uyan her kullanıcının çevrimiçi saatleri hakkında bilgi alabiliyorduk. Kullanıcıların şikayeti üzerine WhatsDog uygulaması artık Play Store’de bulunmuyor.

Peki bunun yerini tutacak uygulamalar üretildi mi? WhatsDog uygulamasının verdiği özellikler yanı sıra daha fazlasını verecek uygulamalar üretilmeye devam ediyor.

WhatsApp’da kimsenin gizlisini bırakmayacak uygulamanın adı ise WhatStats! İstediğiniz kişinin çevrimiçi aralıkları, son görülmesi, gün içerisinde kaç dakika çevrimiçi olduğu ve durum-profil fotoğrafı geçmişine ulaşabilirsiniz. Peki bunlara ulaşabilmeniz için karşı tarafın gizlilik ayarları ‘Herkes’ olması gerektiğini unutmayın.

Bu uygulama elbette her türlü geliştirmeye açık olan Android sürümlerinde kullanılıyor. iOS bu tarz programların üretilmesine izin vermediği için pek fazla üstüne düşülmüyor. Android sürümlerinde şimdilik WhatStats uygulamasını kullanabilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Alkış
0%
Gülmekten Ağlıyorum
0%
Sinir Küpü
0%
kötü
0%
Çok Sevdim
0%
Şaşkın
0%
Bu Ne?
0%
Yazar Hakkında
AHMET AYDIN
ASD Teknoloji adresi ile 2014 ilk blog sitemi kurdum. Bununla birlikte internet dünyasına dahil olmuş oldum. Paylaştığım içeriklerle insanlara yardımcı olmaya çalışıyorum. Sosyal medya adreslerinden takip ederek paylaşılan içeriklerden haberdar olabilirsiniz.
Yorumlar

Yanıt Bırak