Kapat
Sosyal Medya 40 Görüntülenme 0

WhatsApp Grup Sohbetleri İçin Uygun Gördüğü Sayıyı Arttırdı

WhatsApp kullanımı ülkeler de her geçen gün artmaya devam ediyor. Whatsapp ise bu büyümenin karşılığını ise yaptığı güncelleme çalışmaları sürdürüyor. Geçtiğimiz haftalar da WhatsApp çevrimiçi uygulaması kullanıcılarından aldığı yıllık abonelik ücretini iptal etmişti. Bu sefer ise WhatsApp uygulaması üzerinde birçok organizasyonun konusunda yardımcı grup konuşmalarına farklılık getirdi.

 

WhatsApp iOS ve Android uygulamaları için küçük ama etkili bir güncelleme olduğunu düşünüyorum. WhatsApp grup konuşmalarına daha önce maksimum 100 kişi alınabiliyordu. WhatsApp Android uygulamasında 2.12.13 sürümü ile birlikte gruplara alabileceğiniz maksimum kişi sayısı ise 256 olarak güncellenmiştir. Bunun yanı sıra iOS uygulamasında ise bu sürüm 2.12.367 olmaktadır. Windows Phone ve BlackBerry platformları için herhangi bir değişim yapılmamıştır. WhatsApp yapımcılarının kısa süre içerisinde bu platformlar içinde bir güncelleme yapacağını düşünüyorum.

WhatsApp çevrimiçi sohbet uygulaması bu güncelleme ile ilgili herhangi bir resmi açıklama yapmadığını belirtmek istiyorum. Şirketin kısa süre içerisinde güncelleme ile ilgili duyuru yapacağını düşünüyorum.

AHMET AYDIN

ASD kurucusu, içeriklerden haberdar olmak için sosyal medya adreslerinden takip edin ve en yeni gelişmeleri makaleleri kaçırmayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir