Sosyal Medya
ŞİMDİ OKUNAN
Twitterda Fenomen Olmak İstiyorsanız
0

Twitterda Fenomen Olmak İstiyorsanız

☺ AHMET AYDIN16 Kasım 2016

Twitter’da fenomen olmak çoğu kişinin hayalidir. Twitter’da fenomen olup herkesin yolunu gözleyeceğini düşünen kişiler, bu düşüncesiyle gayet haklıdır. Twitter’da fenomen olmak gerçekten de böyle bir şeydir ama nasıl fenomen olunur? Herkesin aklında bu soru vardır. Bu yazımızla, Twitter’dan ‘’nasıl daha iyi yararlanabilirsiniz’’ ve ‘’nasıl fenomen olursunuz’’ bu soruların cevaplarını anlatmaya çalışacağım.

İlk Yapmanız Gereken Ünlüleri Takip Etmek

Twitter’ın dünya da yayılmasıyla beraber, ünlüler tarafından sıkça kullanılmaya başlanmıştır. Ünlüler kullandıkça adı duyulmaya başlayan bu sosyal ağında fenomen olmak istiyorsanız ilk yapmanız gereken ünlülerle iyi anlaşmak olmalı.

Trendleri Takip Güncel Olarak Takip Edin

Twitter çağında, takip edilmek büyük bir olay, fakat nereden başlamamız gerekiyor?  Trendleri güncel olarak takip etmek için Twistcoop, adlı siteyi ziyaret etmeniz iyi olacaktır. Bu site üzerinden Twitter üzerinde ki diyalogları takip edebilir ve en çok bahsi geçen tweetleri de takip edebilirsiniz.

Etiketleri Kullanmaktan Kaçınmayın

Hastaghs kullanarak attığınız tweetleri bir çok kişiye ulaştırabilirsiniz. Ayrıca bu etiketler, konuyla alakalı olan kişilerin sizi takip etmesini ve etkileşim içinde olmanızı sağlar.

Ara yüzünüzü popülerleştirin

Güzel bir profil resmine ve profil düzenine sahip olmak sizi takip eden kızları veya kişileri mest edecektir. İyi bir resim herkesin ilgisini çekebilir unutmayın, o yüzden sürekli olarak güzel resimler çekilerek ve profil düzenleyerek, popülaritenizi arttırabilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Alkış
0%
Gülmekten Ağlıyorum
0%
Sinir Küpü
0%
kötü
0%
Çok Sevdim
0%
Şaşkın
0%
Bu Ne?
0%
Yazar Hakkında
AHMET AYDIN
ASD Teknoloji adresi ile 2014 ilk blog sitemi kurdum. Bununla birlikte internet dünyasına dahil olmuş oldum. Paylaştığım içeriklerle insanlara yardımcı olmaya çalışıyorum. Sosyal medya adreslerinden takip ederek paylaşılan içeriklerden haberdar olabilirsiniz.
Yorumlar

Yanıt Bırak