Kapat
Sosyal Medya 36 Görüntülenme 0

Twitterda Fenomen Olmak İstiyorsanız

Twitter’da fenomen olmak çoğu kişinin hayalidir. Twitter’da fenomen olup herkesin yolunu gözleyeceğini düşünen kişiler, bu düşüncesiyle gayet haklıdır. Twitter’da fenomen olmak gerçekten de böyle bir şeydir ama nasıl fenomen olunur? Herkesin aklında bu soru vardır. Bu yazımızla, Twitter’dan ‘’nasıl daha iyi yararlanabilirsiniz’’ ve ‘’nasıl fenomen olursunuz’’ bu soruların cevaplarını anlatmaya çalışacağım.

 

İlk Yapmanız Gereken Ünlüleri Takip Etmek

Twitter’ın dünya da yayılmasıyla beraber, ünlüler tarafından sıkça kullanılmaya başlanmıştır. Ünlüler kullandıkça adı duyulmaya başlayan bu sosyal ağında fenomen olmak istiyorsanız ilk yapmanız gereken ünlülerle iyi anlaşmak olmalı.

Trendleri Takip Güncel Olarak Takip Edin

Twitter çağında, takip edilmek büyük bir olay, fakat nereden başlamamız gerekiyor?  Trendleri güncel olarak takip etmek için Twistcoop, adlı siteyi ziyaret etmeniz iyi olacaktır. Bu site üzerinden Twitter üzerinde ki diyalogları takip edebilir ve en çok bahsi geçen tweetleri de takip edebilirsiniz.

Etiketleri Kullanmaktan Kaçınmayın

Hastaghs kullanarak attığınız tweetleri bir çok kişiye ulaştırabilirsiniz. Ayrıca bu etiketler, konuyla alakalı olan kişilerin sizi takip etmesini ve etkileşim içinde olmanızı sağlar.

Ara yüzünüzü popülerleştirin

Güzel bir profil resmine ve profil düzenine sahip olmak sizi takip eden kızları veya kişileri mest edecektir. İyi bir resim herkesin ilgisini çekebilir unutmayın, o yüzden sürekli olarak güzel resimler çekilerek ve profil düzenleyerek, popülaritenizi arttırabilirsiniz.

AHMET AYDIN

ASD kurucusu, içeriklerden haberdar olmak için sosyal medya adreslerinden takip edin ve en yeni gelişmeleri makaleleri kaçırmayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir