Sosyal Medya
ŞİMDİ OKUNAN
İnstagram Nasıl Popüler Hale Geldi?
0

İnstagram Nasıl Popüler Hale Geldi?

☺ AHMET AYDIN10 Ağustos 2015

Anlık paylaşım kültürünün çeşitlenmesiyle hayatımıza giren programlarda gün geçtikçe hayatımıza yenilikler katmaya devam ediyor. Efektlerle güzellik salonlarına ihtiyaç duymuyorsunuz, resim üzerindeki spot yazılarla duygularınızı etkin bir şekilde ifade edebiliyorsunuz. Son zamanlarda fotoğraf paylaşım trendinin zirvesinde bulunan İnstagram tüm kullanıcı gruplarına ulaşmayı başarıyor. Beğeni derecelendirmeleriyle kullanıcıları müptelası haline getiriyor. İnstagram öyle görünüyor ki sadece günümüzün değil, geleceğin de uygulaması.

2010 yılında başladığı yayın serüvenini Facebook ile birleştiren uygulama gün geçtikçe kar bakımından da mobil application sektörünün durumunu gözler önüne seriyor.  Üç yüz milyondan fazla kullanıcı sayısıyla otuz milyarlık paylaşım kapasitesini geride bırakmış bile. Sadece sıradan kişilerin değil ünlülerin de rağbet gösterdiği uygulamada gizlilik esasının pratik olması dikkat çekici. Program en çok ABD sonra Japonya’da kullanılıyor. Özellikle son bir yılda önü alamayan selfie çekimleri İnstagram yoluyla kendine iyi bir konum buldu. 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Alkış
0%
Gülmekten Ağlıyorum
0%
Sinir Küpü
0%
kötü
0%
Çok Sevdim
0%
Şaşkın
0%
Bu Ne?
0%
Yazar Hakkında
AHMET AYDIN
ASD Teknoloji adresi ile 2014 ilk blog sitemi kurdum. Bununla birlikte internet dünyasına dahil olmuş oldum. Paylaştığım içeriklerle insanlara yardımcı olmaya çalışıyorum. Sosyal medya adreslerinden takip ederek paylaşılan içeriklerden haberdar olabilirsiniz.
Yorumlar

Yanıt Bırak