Sosyal Medya
ŞİMDİ OKUNAN
Instagram ile adınızı internette duyurun
1
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Instagram ile adınızı internette duyurun

☺ AHMET AYDIN10 Ekim 2015

Sosyal medya’nın yükselen yüzü instagram ile sesinizi instagram da duyurabilirsiniz. Ister kendi isminizi isterseniz de markanızın ismini internette en hızlı duyurabileceğiniz sosyal medya programıdır.

Instagram ile sesinizi duyurabilmek için kitlelere ulaşmanız gerekir. Hedef kitleniz ile sesiniz daha hızlı internette yayılır. Sizlere instagram da nasıl takipçi ve beğeni sayısını artırabileceğinize dair bilgi vereceğiz.

  1. Instagram reklam sistemini geliştirdi. Instagram da istediğiniz hedef kitlesindeki insanların hesabında sponsor resminiz görülebilecektir.
  2. İstediğiniz hedef kitlenin resim paylaştıkları etiketleri belirleyip akıllı telefon veya tabletinize bu kelimeleri kaydettirmek. Daha sonra belli aralıklarla bu etiketlerde fotoğraf paylaşan insanları takip etmek, fotoğraflarını beğenmek veya fotoğraflarına yorum atmak gerekir.
  3. Sizinle aynı sektördeki instagram hesapları ile iletişime geçip karşılıklı fotoğraflarınızın paylaşımını yapabilirsiniz.
  4. Instagramın yoğun kullanıldığı sabah 9 civarı ve akşam 8 ile 11 arası fotoğraf paylaşımı yapmak ve instagram da aktif olmak gerekir .
  5. Instagramı düzenli kullanmalı ve takipçilere özel hediyeler verilebilir. Ayrıca etkinliklerle hesabınızı daha çok kişiye duyurabilirsiniz. Takipçi sayısı yüksek olan kişilere hediye veya ürün gönderip hesabınızın reklamını yapmasını sağlayabilirsiniz.  Internette ürün satmak ve yani e-ticaret yapmanın en hızlı yolu instagram ile olabilir. Kendi sektörünüz ile alakalı ürün satabilir veya ürün satan hesapların reklamını yaparak para kazanmanız mümkündür. Burcu Esmersoy, Eda Taşpınar gibi 1 milyonu aşan takipçileri olan ünlüler ile Enteresan bilgiler gibi 1 milyonu aşkın takipçi sayısına sahip hesaplar fotoğraf paylaşımı ile yüksek kazanç elde edebiliyorlar.

 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Alkış
0%
Gülmekten Ağlıyorum
0%
Sinir Küpü
0%
kötü
0%
Çok Sevdim
0%
Şaşkın
0%
Bu Ne?
0%
Yazar Hakkında
AHMET AYDIN
ASD Teknoloji adresi ile 2014 ilk blog sitemi kurdum. Bununla birlikte internet dünyasına dahil olmuş oldum. Paylaştığım içeriklerle insanlara yardımcı olmaya çalışıyorum. Sosyal medya adreslerinden takip ederek paylaşılan içeriklerden haberdar olabilirsiniz.
1 Yorumlar

Yanıt Bırak