Sinema 426 Görüntülenme 2

DiziBOX, Dizipub, DiziLAB ve Dizimag Siteleri Kapatıldı

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

İnternet film, dizi piyasasını elinde tutan DiziBOX, Dizipub, DiziLAB ve Dizimag siteleri yapmış oldukları telif ve ihlaller nedeni ile kapatıldı.

Tabi bu kapatılma dizileri ve filmleri internetten takip edenleri oldukça etkiledi. Biliyorsunuz ki internette birçok film ve dizi siteleri var ancak bunların arasında kalitesi ve güncelliği ile sıyrılan bu siteler oldukça iyi bir trafik almaktaydı. Bu artıları sayesinde hem bilinirliği yüksekti hemde iyi bir gelir elde ediyorlardı.

Şuanda bu siteler mahkeme kararı ile erişime tamamen kapatıldığı görülüyor. Siteye şuan giriş yapıldığında ” Ulaşmaya çalıştığınız internet sitesi Mahkeme/Savcılık kararı ile erişime engellenmiştir ” uyarısı ile karşılaşılıyor.

Mahkemenin aldığı bu karar ile birlikte internet piyasasındaki bu tip sitelerin kapatılmasıyla ilgili işlemlerin devam edeceği bilgisi alındı. Bundan sonraki dönemlerde bu tip site yönetenlerin zor günler geçireceği görülüyor. Yani yapılan operasyonların devam edileceği görülüyor. Bakalım bu operasyon sonraki hangi siteler kapatılacak. Bekleyip görecez.

“DiziBOX, Dizipub, DiziLAB ve Dizimag Siteleri Kapatıldı” üzerine 2 yorum

  1. ERSİN dedi ki:

    AÇIK

    1. AHMET AYDIN dedi ki:

      kapalı, farklı siteler açılmış ve onlara yönlendirilmiş olabilir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir