Sinema
ŞİMDİ OKUNAN
Ailecek Şaşkınız Komedi Film Ahmet Kural Murat Cemcir
0
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Ailecek Şaşkınız Komedi Film Ahmet Kural Murat Cemcir

☺ AHMET AYDIN24 Şubat 2018

Murat Cemcir ve Ahmet Kural’ın başrollerini üstlendiği ‘’Ailecek Şaşkınız’’ filmi ülkemiz de 2 Mart tarihin de Almanya da ise 8 Mart tarihin de gösterime girecektir. Yazan ve yöneten tıpkı İşler Güçler, Kardeş Payı, Düğün Dernek ve Çalgı Çengi de olduğu gibi yine Selçuk Aydemir olmuştur. Özellikle de düğün dernek filmi ile gişe rekorları kırmış ve uzun bir süre gündem de kalan bu ikili tıpkı Zeki Alasya ve Metin Akpınar gibi ülkemiz de yeni bir ikili komedyenler unvanını almıştır.

Ailecek şaşkınız filmi gişe rekorları kıracağı şüphesiz ki ortada, Selçuk Aydemir imzalı bu muhteşem komedi filmin de çocuklarında daha özgür bir şekilde izlemesi için olabildiğince küfürden arınmış ve her yaşa hitap edecek bir aile komedi filmi oluşturmuştur. Ailecek Şaşkınız filmlerinin bilet satışları ise şimdiden başladı ve Mars Dağıtım firması bu konuda da gişeleri alt üst edecek yepyeni bir komedi filminin geldiğini bildirmiştir.

 Ahmet Kural özellikle de oldukça fazla sevilen bir oyuncu ve medya dünyasında da adını sıkça duyduğumuz, gerek reklam çalışmaları, gerekse de oyunculuk, sempatik ve mimikleri ile birçok kişinin sevdiği oyuncuları arasında başarısını her geçen gün arttırmaktadır. Murat Cemcir ile ikili olan Ahmet kural bu filmde de çok eğlendiklerini ve birçok komedi film severlerin izlemekte büyük bir keyif alacağını belirtmiştir.

Bir uçak mühendisi olan Selçuk Aydemir yapmış olduğu projeler ile gündemde kalmayı başarmış ve senarist, yönetmen olarak hayatına devam etmektedir. Aynı zamanda da kitap yazarı olan Selçuk Aydemir geçtiğimiz yıllarda çıkarmış olduğu Liseden Arkadaşlar ve Mahalleden Arkadaşlar ile de kitap dünyasında da oldukça başarılı projelere imza atmıştır.

Yazarlığının yanı sıra yönetmen koltuğunda da başarıyı elde eden Selçuk Aydemir yine muhteşem bir projeye imza atmış ve Ahmet kural, Murat Cemcir, Saadet Işıl Aksoy gibi birçok ünlü simaları bu projede yer etmiştir. Mart ayında kısacası bizleri oldukça eğlendirecek muhteşem bir komedi filmi geliyor ve şimdiden sevenleri bilet almaya başlamış bile.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Alkış
0%
Gülmekten Ağlıyorum
0%
Sinir Küpü
100%
kötü
0%
Çok Sevdim
0%
Şaşkın
0%
Bu Ne?
0%
Yazar Hakkında
AHMET AYDIN
ASD Teknoloji adresi ile 2014 ilk blog sitemi kurdum. Bununla birlikte internet dünyasına dahil olmuş oldum. Paylaştığım içeriklerle insanlara yardımcı olmaya çalışıyorum. Sosyal medya adreslerinden takip ederek paylaşılan içeriklerden haberdar olabilirsiniz.
Yorumlar

Yanıt Bırak