ŞİMDİ OKUNAN
VMware Workstation Program Anlatımı & Windows Kurulum
0

VMware Workstation Program Anlatımı & Windows Kurulum

☺ AHMET AYDIN30 Ağustos 2015

Vmware Workstation programı ile bilgisayarınız içinde yeni bir Windows kurulumu yapabilirsiniz. Windows kurulumu derken tam olarak neyden bahsediyoruz derseniz. Program bize kullandığımız işletim sistemi içerisinde yeni bir Windows kurulumu sağlıyor ve bu kurulumda normal Windows’tan bir farkkı olmuyor sadece program içerisinde kullanılabiliniyor bu Windows. Biz hali hazırda kullandığımız Windows 10 işletim sisteminde bu program ile Windows 8.1 yüklemesi yaptık ve kullandık.

Peki bu işlemi neden yapıyoruz?

Arkadaşlar bazen kullandığımız programlar yeni çıkan Windows sürümlerinde çalışmaya biliyor. Bu yüzden eski işletim sistemlerine ihtiyaç duyuyoruz. Bilgisayarımız tek bir program yüzünden format atmakta işimize gelmeyeceğinden bu program sayesinde istediğimiz Windows kurup gerekli olan programımızı orada kullanıyor.

Konu hakkında sorularınızı SORU – CEVAP bölümünden bizlere ulaştırabilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Alkış
0%
Gülmekten Ağlıyorum
0%
Sinir Küpü
0%
kötü
0%
Çok Sevdim
0%
Şaşkın
0%
Bu Ne?
0%
Yazar Hakkında
AHMET AYDIN
ASD Teknoloji adresi ile 2014 ilk blog sitemi kurdum. Bununla birlikte internet dünyasına dahil olmuş oldum. Paylaştığım içeriklerle insanlara yardımcı olmaya çalışıyorum. Sosyal medya adreslerinden takip ederek paylaşılan içeriklerden haberdar olabilirsiniz.
Yorumlar

Yanıt Bırak