Kapat
Program Anlatımları 27 Görüntülenme 0

Ön Muhasebe Programları ile Hızlı Fatura Yazdırma

Teknolojinin gelişmesinin sağlamış olduğu olanaklar özellikle ön muhasebe için firmaların işini kolaylaştırmaya yardımcı olacak ticari programlar oluşmasına imkan vermektedir. Ön muhasebenin temel unsuru olan fatura işlemleri özellikle yoğun işlem hacmi olan firmalar için takibi ve hazırlaması kolay gibi görülse de zor süreçlerin başında gelmektedir.

Ön muhasebe için geliştirilmiş muhasebe programları arasında seçim yaparken özellikle fatura yazdırma özelliğinin bulunmasına dikkat edilmelidir. Bazı programlar modüller şeklinde satıldığından dolayı fatura yazdırma modülleri ayrı olarak satıldığı için ilave maliyet olarak karşınıza çıkabilmektedir.

Ön muhasebe programları fatura yazdırma özelliği olmasının yanında temel olarak veresiye programı ve kasa programı olarak da kullanım sağlaması gerekmektedir. Özellikle perakende satış yapan şirketlerin hem stok takibi hem de ürün düzenlemesi için genel olarak barkod sistemi kullanılmaktadır.

Muhasebe Programlarında Faturaların Kayıt Altında Tutulması

Konu fatura olduğu zaman vergi denetimcilerinin en çok ilgilendiği konuların başında gelmektedir. Seçmiş olacağınız muhasebe programının kesilmiş bütün faturaları geçmiş dönemli kayıt altında tutması ve istenildiğinde hem çıktı hem de genel olarak kullanılan dijital formatlara aktarması gerekmektedir. Vergi denetimi gibi süreçlerde bu tür muhasebe programları hızlı bir şekilde istenilen tarih aralığındaki faturaların dökümlerini yapabilme imkanı olmasından dolayı işlemlerinizi hızlı tamamlamanızı sağlamaktadır.

Fenesoft ön muhasebe programları ile şirketinizin ihtiyacı olan bütün fatura ve irsaliye işlemlerini kolay kullanımlı ara yüzü ile gerçekleştirebilirsiniz.

Fenesoft, 12 ülkede ticari işletme ve kurumlara yönelik ticari paket programlar üretmekte ve tüm programlarının deneme sürümlerini http://www.fenesoft.com adresli internet sitesinde yayınlamaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir