Oyun 147 Görüntülenme 0

Steam Üzerinden Para Kazanmak

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Dünyanın en büyük oyuncu platformu olarak görülen Steam, artık sadece indirimler yapmayarak kullanıcılarına para kazandırmayı hedefliyor.

Öncelikle belirtmek isterim ki steam üzerinden para kazanmak istiyorsanız, bu işi kısa vadeden uzun zamanlı para kazanma sistemi olarak görmeniz gerekir ve bu işe planlı bir şekilde başlamanız gerekir.

Steam üzerinden para kazanmak bir nevi borsa sistemi gibi işliyor, Steam üzerinden Oyun alıp-satabilir, Oyun eşyası alıp-satabilir, Hesap alıp-satabilir, Hesabınızı yükseltip-satabilir ve son olarak eşya yaparak oyuna ekleyip para kazanabilirsiniz.

Bu sistemi borsaya benzetmemizin nedeni ise şu; Sistem içinde alacağınız bir oyun eşyası, steamın belirleyeceği bir fiyatla ani düşüş yaşayabilir ve yükselebilir, bu yüzden yatırımınızı iyi değerlendirmeniz gerekiyor.

Yatırım yapacağınız itemi iyi değerlendirmek bu işin altın kuralıdır, item alırken fiyatı düşük nasıl olsa satarım diyerek eşya almayın aksi takdirde o eşya elinizde kalabilir ve satışını yapamayabilirsiniz.

Steam üzerinden para kazanmak istiyorsanız bu verdiğim bilgileri iyice araştırıp, okumanızı ve küçük miktar paralarla deneyip yanılma yöntemiyle öğrenmenizi tavsiye ederim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir