Kapat
Oyun 88 Görüntülenme 0

Steam Üzerinden Para Kazanmak

Dünyanın en büyük oyuncu platformu olarak görülen Steam, artık sadece indirimler yapmayarak kullanıcılarına para kazandırmayı hedefliyor.

Öncelikle belirtmek isterim ki steam üzerinden para kazanmak istiyorsanız, bu işi kısa vadeden uzun zamanlı para kazanma sistemi olarak görmeniz gerekir ve bu işe planlı bir şekilde başlamanız gerekir.

Steam üzerinden para kazanmak bir nevi borsa sistemi gibi işliyor, Steam üzerinden Oyun alıp-satabilir, Oyun eşyası alıp-satabilir, Hesap alıp-satabilir, Hesabınızı yükseltip-satabilir ve son olarak eşya yaparak oyuna ekleyip para kazanabilirsiniz.

Türk oyuncuları Far Cry Primalı Sevdi

Aral, kıtaları bir arada toplayan Gaming İstanbul’da oyun dünyasıyla bir araya geldi. Geçtiğimiz günlerde İstanbul Kongre Me...  0

Bu sistemi borsaya benzetmemizin nedeni ise şu; Sistem içinde alacağınız bir oyun eşyası, steamın belirleyeceği bir fiyatla ani düşüş yaşayabilir ve yükselebilir, bu yüzden yatırımınızı iyi değerlendirmeniz gerekiyor.

Yatırım yapacağınız itemi iyi değerlendirmek bu işin altın kuralıdır, item alırken fiyatı düşük nasıl olsa satarım diyerek eşya almayın aksi takdirde o eşya elinizde kalabilir ve satışını yapamayabilirsiniz.

Steam üzerinden para kazanmak istiyorsanız bu verdiğim bilgileri iyice araştırıp, okumanızı ve küçük miktar paralarla deneyip yanılma yöntemiyle öğrenmenizi tavsiye ederim.

AHMET AYDIN

ASD kurucusu, içeriklerden haberdar olmak için sosyal medya adreslerinden takip edin ve en yeni gelişmeleri makaleleri kaçırmayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir