ŞİMDİ OKUNAN
Playstation Network Mesele Yaşıyor!
0

Playstation Network Mesele Yaşıyor!

☺ AHMET AYDIN2 Aralık 2016

Bugün, PlayStation Network hesabı açmak veya şifre değiştirmek isteyenler emellerine erişemediler. Sony onay e-postası gönderirken meseleler yaşıyor. PlayStation 4 sahipleri, bugün yeni hesap veyahut yan hesap açma işlemi yaparken başarısız oldular. Bunun sebebi ise Sony’nin hesap yaratılırken onay e-postası gönderememesi. Meselenin Sony sunucularında olmasıyla beraber, izah da gecikmedi.

Sony, resmi Twitter destek hesabı @AskPlayStation üzerinden, e-posta ile onaylamanın ertelendiğini söyledi. Bu meselenin kısa sürmesi beklense de, saatler süren bir bekleme yaşanıyor. Haliyle Twitter, hatadan nasiplenen kullanıcıların gönderileri ile dolmuş vaziyette.

Bildiğiniz üzere onay e-postaları, kullanıcıların hesap açıp, PlayStation Network’e ulaşabilmeleri için ihtiyaç duyulan bir mertebe. Hatanın yılbaşı tıkanıklığı nedeniyle olduğu düşünülüyor.

Bir gün evvel de bu saatlerde Steam’de bir mesele olmuş ve ulaşıma kapanmıştı. Ancak sorunun çözümü kısa sürmüştü. Sony, PlayStation Network hesaplarında yaşadığı bu sorunu daha çözebilmiş değil. Birkaç saat önce Twitter hesabından paylaşılan iletide, “Yeni PSN hesapları ve şifre değişimi için geciken e-postalardaki sorunu araştırıyor ve özür diliyoruz. Sabrınız için teşekkürler.” şeklinde açıklama yapıldı.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Alkış
0%
Gülmekten Ağlıyorum
0%
Sinir Küpü
0%
kötü
0%
Çok Sevdim
0%
Şaşkın
0%
Bu Ne?
0%
Yazar Hakkında
AHMET AYDIN
ASD Teknoloji adresi ile 2014 ilk blog sitemi kurdum. Bununla birlikte internet dünyasına dahil olmuş oldum. Paylaştığım içeriklerle insanlara yardımcı olmaya çalışıyorum. Sosyal medya adreslerinden takip ederek paylaşılan içeriklerden haberdar olabilirsiniz.
Yorumlar

Yanıt Bırak