ŞİMDİ OKUNAN
Gta 5 Online’de Nasıl Zengin Olurum?
2

Gta 5 Online’de Nasıl Zengin Olurum?

☺ AHMET AYDIN19 Eylül 2015

Gta 5 online’de sizcede zengin olmak zor değilmi?. Aslında göründüğü kadar zor değil. Çalışmak ve üşenmemek gerekiyor. Biliyorsunuz herkezde illaki bir konuda üşengeçliği vardır. Varsayalımki Gta 5 online’de çok fakirsiniz ve para kazamak istiyorsunuz fakat  üşengeçliğinizden dolayı missions (görev) yapmıyorsunuz. Size soruyorum, hiç bu üşengeçliği atmak için bir çaba gösterdinizmi?. Açıkçası bende başlarda hiç çaba göstermemiştim. Oradan sesler duyuyorum hadi hemen yöntemlere geç gibisinden :). Haklısınız hemen yöntemlere geçelim.actual_1442327343

  1. Heistler: Heist dediğimiz kavramı aramızdan çoğu kişi biliyordur. Tabiki bilmeyenlerde vardır biz onlar için açıklayalım. Heist demek Gta 5 online’de banka soygunu demektir. Bu banka soygunlarını Lester isimli karakter ayarlamaktadır. Bu Heistleri yapabilmek için “heist apartmanlarına” sahip olmanız gerekiyor. Bu apartmanlar 400 Bin den başlıyor. Galiba 200 Bin olanlarıda var. Neyse bu apartmanları aldıktan sonra Lester sizi arıyor ve heist hakkında bilgilendirme yapıyor. Bildiğim kadarıyla ilk heistin adı Fleeca Job. Bu heist 2 kişiliktir ve hard da oynanırsa 143 bin vermektedir. Bu heisti bitirdikten sonra Lester sizi arayıp 2. heistin bilgilerini verir ve o heist 4 kişiliktir onun adı ise Prison Break. Yanlışım varsa düzeltin lütfen. Böyle böyle tüm heistleri bitirip tekrar tekrar oynayıp para kazanabilirsiniz. Son olarakta tüm heistleri aynı kişilerle hard da hiç ölmeden yaparsanız 10 milyon dolar vermektedir tavsiye ederim.
  2. Deathmatch’ler: Deathmatch’leri aramızdaki herkez biliyordur bilmeyenler için açıklayacak olursak bu dediğimiz deathmatch karşılaşmadır. Bu karşılaşmanın amacının çoğunluğu eğlencedir geri kalanı ise para ve rp dir. Deathmatch 2 ye ayrılır. Takım karşılaşması ve tekli mücadele diye. Genellikle takım karşılaşması yapılır ve çok kişi oynandığında çok dehşet paralar döner oyunun içinde. Çok kişi gelmiyor fakat gelmesini istiyor iseniz çok fazla uğraşmanıza gerek yok. Nasıl diye sorarsanız cevabı şudur. İlk önce menüden>online>creator sonra oradan deathmatch i seçip kendi deathmatch haritanızı oluşturabilirsiniz. Gelelim önemli noktaya. Haritanızın adına örnek 99999999$ hack yazın. Böyle yazıp diğer oyunculara davet attığınız zaman herkez kanıp gelecektir ve inanın deathmatch de oyun tamamen dolarsa çok dehşet paralar kazanılır. Eğer birde takımınız iyi ise kendinize 10 Bin dolar yatırıp bu dehşet paraları 2 katına katlayabilirsiniz. Bu sayede gta 5 online’de fakirlik çekmessiniz fakat bu etkinlikleri hep yapmak lazım bir seferde kim zengin olmuş ki?
  3. Nakit Çekme: 2 tane zengin olma örnekleri verdik. Siz diyorsanızki hala ben fakirim size son yöntemimizi açıklıyoruz :). Bildiğiniz üzere her oyunda olduğu gibi gta 5 online’de de var bu olay. Bu olayı merak ettiniz dimi :)?. Adı üstünde “Nakit Çekme” yani bu demek oluyorki gta 5 online’de gerçek’te bir ücret karşılığında rockstar size para veriyor bunların en ucuzu ile en pahalısını ben size söyleyeyim. 199 TL’ye oyunda 8 milyon dolar alabiliyoruz. Bu en pahalısı idi şimdi sıra en ucuzunda. 7 Tl karşılığında ise 100 bin dolar alabiliyorsunuz. 8 milyon çok der iseniz onun alt seçeneği de var. 44 Tl karşılığında rockstar size 1 milyon 250 Bin dolar vermektedir.

 

Evet bir makalemizin daha sonuna geldik. Bunlardan sonra umarım Gta 5 Online’de para sıkıntısı çekmezsiniz. Daha çok örnek var fakat bana verilen sürenin sonuna geldik istek gelirse bu yöntemleri devam ettiririm.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Alkış
0%
Gülmekten Ağlıyorum
0%
Sinir Küpü
0%
kötü
0%
Çok Sevdim
0%
Şaşkın
0%
Bu Ne?
0%
Yazar Hakkında
AHMET AYDIN
ASD Teknoloji adresi ile 2014 ilk blog sitemi kurdum. Bununla birlikte internet dünyasına dahil olmuş oldum. Paylaştığım içeriklerle insanlara yardımcı olmaya çalışıyorum. Sosyal medya adreslerinden takip ederek paylaşılan içeriklerden haberdar olabilirsiniz.
2 Yorumlar
  • Harun
    14 Haziran 2016 ve 15:30

    Heist dediğimiz şey. Benim hiç gta 5 te tanıdık arkadaşım yok. Tek başı başıma soygun yapamaz mıyım. Yapamazsam gta 5 te nasıl arkadaş bulurum

Yanıt Bırak