ŞİMDİ OKUNAN
E-Sport Oyuncusu Olarak Zengin Olabilirsiniz!
0

E-Sport Oyuncusu Olarak Zengin Olabilirsiniz!

☺ AHMET AYDIN1 Aralık 2016

Büyüklerimizin ’’Bu oyuna harcadığın zamanı derslerinize harcasaydın profesör olurdun’’ demesi bitmeyecek bunu hepimiz biliyoruz. Onlar sürekli öyle söyleyecek ve biz yine tüm vaktimizi PC oyunlarının başında geçireceğiz.

Sürekli oynadığınız bir oyun düşünün, tüm vaktinizi o oyunu oynayarak geçiriyorsunuz ve şimdi o oyundan para kazandığınızı düşünün kulağa hoş geliyor değil mi? Evet! Yanlış duymadınız, artık E-Sports oyuncusu olarak sizde büyük paralar kazanabilirsiniz. Nasıl mı?

Bilgisayar çağının hâkim olduğu bu dönemde, elimizin altında son teknoloji bilgisayarlar varken bu iş hiçte zor değil. Sizde Online oyunlar için oluşturulan E-Sports takımlarına üye olabilir ve takım olarak turnuvalara katılıp paralar kazanabilirsiniz, ayrıca sadece turnuvalara katılarak değil, takımınızı geliştirdikten sonra sponsor bularak da ek gelir sağlayabilirsiniz.

E-sports oyuncusu olmak için yapmanız gereken tek şey, oyunları sevmek ve Online oyunlara yönelmek. Şuanda Türkiye ve dünyada en çok kazandıran oyunların başında League of legends, dota2, CSGO yer alıyor. Bu oyunları takip ediyorsanız artık sizde profesyonel oyuncu olmak için, gang atmaya hazırsınız demektir!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Alkış
0%
Gülmekten Ağlıyorum
0%
Sinir Küpü
0%
kötü
0%
Çok Sevdim
0%
Şaşkın
0%
Bu Ne?
0%
Yazar Hakkında
AHMET AYDIN
ASD Teknoloji adresi ile 2014 ilk blog sitemi kurdum. Bununla birlikte internet dünyasına dahil olmuş oldum. Paylaştığım içeriklerle insanlara yardımcı olmaya çalışıyorum. Sosyal medya adreslerinden takip ederek paylaşılan içeriklerden haberdar olabilirsiniz.
Yorumlar

Yanıt Bırak