ŞİMDİ OKUNAN
Dota 2 Hakkında Bilgiler Ve Şifre Değiştirme
0

Dota 2 Hakkında Bilgiler Ve Şifre Değiştirme

☺ AHMET AYDIN23 Mart 2016

Bilindiği üzere söz konusu oyunlar olunca günümüzün büyük bir çoğunluğunu bilgisayar başında rahatlıkla geçirebiliyoruz. Haliyle durum bu olunca da bu büyük ilgiyi gören oyun firmaları her geçen gün karşımıza daha iyi oyunlar çıkarabilmek için devamlı çalışıyorlar. Hele de bu üzerinde uzun süreler çalışılan bu oyun çevrimiçi oynanabiliyorsa ve ortaya gerçekten güzel bir şeyler çıkmış ise kullanıcı sayıları çok kısa süre milyonları aşabiliyor. İşte bugün bizde sizlere çok beğenilen bir çevrimiçi oyun hakkında bilgiler vereceğiz. Öncelikle belirtmeliyim ki bu yazıyı yazmamda ki en büyük amaç internette birkaç yerde karşıma çıkıp kullanıcıları zorlayan bir durum olan şifre değiştirme olayına da açıklık getirmek. İsterseniz gelin DOTA 2 yani Defence of the Ancients 2 oyununu biraz daha yakından inceleyelim ve DOTA 2 için unutulan kullanıcı şifrelerini nasıl değiştirebiliriz ona bakalım.

Defence of the Ancients 2, Steam üzerinden Valve tarafından dağıtımı yapılan ve IceFrog aracılığı ile geliştirilen gerçek zamanlı bir strateji oyunudur. 2003 yılında orjinali Eul tarafından Warcraft III Frozen Throne haritası olarak çıkarılmıştır. Güncellenmesinin ise Warcraft III Frozen Throne üzerinden yapıldığı bilinmektedir. Oyun çevrimiçi çok oyunculu savaş arenası trünün ilk örneğidir. Oyun henüz çıkmadığı zamanlar Valve oyun için 3 kez bir milyon dolarlık turnuva düzenlemiş ve bunların 3.sünü Alliance takımı kazanmıştır. Dota 2, 2 yıllık bir beta süresinden sonra sonunda 2013 yılının Temmuz ayında çıkmıştır. Oyunun son düzenlenen turnuvası 18 milyon dolar ödül havuzu ile düzenlenmiş ve kazanan Evil Geniuses takımı şampiyon olarak 6.6 milyon dolar değerinde ödül kazanmıştır.

dota-2-hakkinda-bilgiler-ve-sifre-degistirme

3 boyutlu bir çerçeveye sahip olan çevrimiçi çok oyunculu savaş oyununda, oyun sahneleri eğik üst açı ile gösterilmektedir. Oyuncular diledikleri 110 karakterden birini kontrol edebilmektedir. Her karakter bir level ile başlayıp maksimum 25 levele kadar ulaşır. Kahramanlar savaşlarda kazandığı deyimlerle level alır. Oyuncular level atlamalarda kahramanlarına yeni bir yetenek öğretebilir ya da genel özelliklerinden diledikleri birini yükseltebilir.

DOTA 2 Şifremi Nasıl Değiştiririm?

Dota 2 oynayan herkesin Steam kullandığı aşikâr. Yine de biz yeni başlayanlar için Steam yazılımının şifresini değiştirmeyi anlatalım.

Steam yazılımından hesabınızda oturum açın. Sol üst menüden önce Steam’e sonra ayarlara tıklayarak açılan sekmede hesap, parola veya gizli soru değiştir butonunu seçin. Gelen yeni ekranda parolamı değiştirmek istiyorum seçeneğini seçin. İleri butonuna tıklayarak gelen ekranda yer alan kutucuğa mevcut şifrenizi girin. Ardından Steam parola değiştirme sihirbazı açılacaktır. En üst kutuya Steam tarafından mailinize gönderilecek olan onay kodunu girin. Daha sonra yeni parolanızı girerek şifre değiştirme işleminizi tamamlamanız mümkündür.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Alkış
0%
Gülmekten Ağlıyorum
0%
Sinir Küpü
0%
kötü
0%
Çok Sevdim
0%
Şaşkın
0%
Bu Ne?
0%
Yazar Hakkında
AHMET AYDIN
ASD Teknoloji adresi ile 2014 ilk blog sitemi kurdum. Bununla birlikte internet dünyasına dahil olmuş oldum. Paylaştığım içeriklerle insanlara yardımcı olmaya çalışıyorum. Sosyal medya adreslerinden takip ederek paylaşılan içeriklerden haberdar olabilirsiniz.
Yorumlar

Yanıt Bırak