Oyun
ŞİMDİ OKUNAN
Detroit: Become Human ile Geleceği Keşfedin
Parlak Fikir
0
Review
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Detroit: Become Human ile Geleceği Keşfedin

☺ 4 Haziran 2018

Oyun dünyası yakında ilgilendiren Detroit: Become Human – İnsan Olmak oyunu sizleri çok meraklandırabilir. Oyun sizi 2038 tarihine götürüyor ve gelecek hakkında aslında sizlere birkaç tüyo veriyor. Oyun tüm detaylarını açıklayamayız ancak oyun hakkında bir kaç bilgi verip Barış Özcan videosunu da izleyerek oyun hakkında çok daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Oyun tamamı ile siz kontrol ediyorsunuz. Detroit karakteri ile bildiğiniz bir yaşam içerisindesiniz. Tabi bu yapay bir zekaya sahip insan görünümlü tamamen android robotlar. Bu androidler insanların yerine geçme çabası içerisinde oldukları görülüyor bunun için sizin yapacağınız tabiki birçok yapacağınız görev bulunuyor. Bu oyun ile geleceğimizi az çok keşfedeceğimiz gibi oyunun gerçek bir yaşamdan kesitler vermesi oldukça güzel ve oynaması isteği uyandırıyor. Bu android insanlarla oldukça keyifli güzel dakikalar geçirebilirsiniz. 

 Barış Özcan Videosu  

 Easter GamersTv Oyun Oynama Videosu 

Pozitif Yorum

Oyun özgünlük ve yenilik olarak çok mükemmel.

Negatif Yorum

Psikolojik olarak bazı etkiler bırakabilir.

Değerlendirme
Derecelendirmemiz
Kullanıcı derecelendirmesi
Burayı değerlendirin
Kullanılabilirlik
75%
70%
Eğlence
90%
80%
Kalite
90%
93%
Özgünlük
87%
72%
Oynanabilirlik
80%
56%
84%
Derecelendirmemiz
74%
Kullanıcı derecelendirmesi
Bu derecelendirmeyi yaptın
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Alkış
100%
Gülmekten Ağlıyorum
0%
Sinir Küpü
0%
kötü
0%
Çok Sevdim
0%
Şaşkın
0%
Bu Ne?
0%
Yazar Hakkında
AHMET AYDIN
ASD Teknoloji adresi ile 2014 ilk blog sitemi kurdum. Bununla birlikte internet dünyasına dahil olmuş oldum. Paylaştığım içeriklerle insanlara yardımcı olmaya çalışıyorum. Sosyal medya adreslerinden takip ederek paylaşılan içeriklerden haberdar olabilirsiniz.
Yorumlar

Yanıt Bırak

Kullanılabilirlik
Eğlence
Kalite
Özgünlük
Oynanabilirlik