Oyun 66 Görüntülenme 0

Char Nasıl Satılır?

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Char İngilizce character kelimesinin kısaltılması niteliğindedir. Karakter anlamına gelen bu kelime, birçok oyun platformunda kısaltılmış halde yazılmaktadır. Online oyun oynayanlar ve multiplayer şeklinde oyun oynayanlar, oyun oynadıkları serverlarda 3D oyun karakterlerini char olarak nitelendirirler.

Günümüzde oyun karakteri satımı çok popülerdir. Dünya’da ve Türkiye’de oynanan birçok online oyun bulunmaktadır. Oyuncuların emek verip geliştirdikleri oyun karakterlerini yani charlarını satmaları ise çok karlıdır. Önemli olan oyunda player killing seviyesine gelmektir. Çoğunlukla 20 level sonrasında oyun karakterinizi adım adım geliştirmenin emeğini almaya başlıyorsunuz.

Peki, oyun karakterini nasıl geliştiririm? Önemli olan hangi oyunun oynandığıdır. Oyuna başlamadan önce hangi oyunların char karakterlerinin tercih edildiğini ve hangi oyunun o dönemde daha çok popüler olduğunun saptanmasıdır. Her oyun karakteri yani herosu farklı özellikler taşımaktadır. Özel bir char yaratabilmek için oyunun kurallarını doğru ve iyi bilmek, oyun platformunda başarılı bir şekilde ilerlemektir. Oyunların amacı oyuncularına alternatif bir dünya sunmaktır.

Alternatif dünyada ne kadar prestijli olduğuna bakılmaktadır. Prestij ise char yetenekleri ve gelişmişliği ile kanıtlanmaktadır. Satışın ana hattını oluşturan bu sistem bu fikirden doğmuştur. Char nasıl satılır? Oyunda ki 3D char satımı ise çok kolaydır. Karakteri geliştirilir, oyundan alıcı bulunur ve havale ile aktarılan paraya ulaşılır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir