Oyun 26 Görüntülenme 0

AC: Syndicate’den Yeni Oynanış Videosu

 Kabul Edelim Hepimiz Assasin's Creed Syndicate'in yeni oynanış videosunu dörtgözle bekledik Assassin's Creed Syndicate için yeni oynanış videosu yayınlandı. Video, oyundaki 2. karakterimiz olan Evie Fry'ın gizliliğini konu alıyor

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=Y6EJQvo7ls8&w=560&h=315]

AC: Syndicate'den yeni oynanış videosu

Yeni oynanış videosunda Evie'nin Templar tehdidine karşı koymak için Londra Kulesi'ne nasıl sızdığını görüyoruz. Ayrıca videodaki bu görev,Assassin's Creed Unity'de black box" görevleri ile benzerlik taşıyor.   

Videodaki karakterimiz Evie Fry, Assassin's Creed Syndicate'deki ana karakterimizin kız kardeşi. Evie ile oyundaki bazı görevleri oynamamıza izin verilirken, serbest dolaşım modundayken Jacob veya Evie'den istediğimizi seçebileceğiz.Bu özellik oyuncular için güzel olucak gibi.

 

 

 

 AC: Syndicate 23 Ekim 2015'te PC, PS4 ve Xbox One için piyasaya çıkacak. 

AHMET AYDIN

ASD Teknoloji adresi ile 2014 ilk blog sitemi kurdum. Bununla birlikte internet dünyasına dahil olmuş oldum. Paylaştığım içeriklerle insanlara yardımcı olmaya çalışıyorum. Sosyal medya adreslerinden takip ederek paylaşılan içeriklerden haberdar olabilirsiniz.


+1000 ABONE ARASINA KATIL

Güncel teknoloji haberlerinden, mobil cihazlarınız çözümleri, windows sorunları ve çözümleri bu ve bunun gibi bir çok içerikten haberdar olmak için abone olabilirsin.