Mobil
ŞİMDİ OKUNAN
Xiaomi Mi A1, Android 8.0 Oreo güncellemesi Artık Yapılıyor
0
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Xiaomi Mi A1, Android 8.0 Oreo güncellemesi Artık Yapılıyor

☺ AHMET AYDIN31 Aralık 2017

Xiaomi kullanıcıları söylediği gibi 2017 yılı sona ermeden kullanıcılarına Mi A1 için Android 8.0 Oreo güncellemesini yayınladı. Güncelleme OTA üzerinden cihazlara yüklenmeye başlandı.

Çin‘in en büyük akıllı cihaz üreticilerinden Xiaomi Mi A1 için Android 8.0 Oreo güncelleme sözünü vermişti. Şirket bu sözünü tutarak 2017 biterken güncellemeyi kullanıcılara buluşturdu. Telefona gelecek olan final güncelleme OTA ile yükleniyor.

Güncelleme Mi A1 kullancıları için OTA ile yüklenmeye başlanmış durumda. Kademeli olarak yüklenecek bu güncellemeyi Xiaomi twitter üzerinden bizlere duyurdu.

“Yıla bir O ile son veriyoruz! #MiA1 kullanıcıları, uzun süredir beklediğiniz güncellemeyi kademeli olarak yayınlıyoruz. Android O’yu alabilmek için cihazınıza en son Aralık güncellemesini (7.12.19) yüklediğinizden emin olun”


Xiaomi Mi A1 Oreo Android 8.0 Önemli Yeniliklerle Geliyor

Güncelleme boyutu 1.107 MB olan güncelleme listeli olarak neler getirdiğini sıralayamıyoruz. Ancak bildirim noktaları, şifreler için otomatik doldurma, resim içinde resim desteği, daha hızlı ön yükleme süresi, yeni emojiler ve daha bir çok yeniliklerle Oreo güncellemesi kullanıcıları sunuldu.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Alkış
0%
Gülmekten Ağlıyorum
0%
Sinir Küpü
0%
kötü
0%
Çok Sevdim
0%
Şaşkın
0%
Bu Ne?
0%
Yazar Hakkında
AHMET AYDIN
ASD Teknoloji adresi ile 2014 ilk blog sitemi kurdum. Bununla birlikte internet dünyasına dahil olmuş oldum. Paylaştığım içeriklerle insanlara yardımcı olmaya çalışıyorum. Sosyal medya adreslerinden takip ederek paylaşılan içeriklerden haberdar olabilirsiniz.
Yorumlar

Yanıt Bırak