Mobil 48 Görüntülenme 0

Tatiliniz için Android Uygulamalar

Yazın sıcağıyla beraber tatil planlarınızı yaptınız, bir deniz kenarı veya serinleyebileceğiniz güzel bir mekan buldunuz. Tatilinizi daha cazip kılacak yeni gelişmelere ne dersiniz? Sizler için bu yazıda bazı uygulamaları inceledik. Hem tatiliniz hem kendiniz için rahatın keyfine akıllı telefonunuzla varabilirsiniz.

1- HERE MAPS

Birinci uygulamamız Here Maps. Eskiden tatilcilerin elinde katlaya katlaya bitiremedikleri haritalar olurdu. Uygun bir yer bulupta gönlünce açıp inceleyebileceğin imkanlarınsa pek olmazdı. Bu sorunun çözümüne yönelik ilk adımımız HERE Maps uygulaması. O alıştığınız Google Maps var ya onunla uzaktan yakından mukayese edilemez. Çevrim içi olmanıza da gerek yok gittiğiniz ülkenin haritasını internet bağlıyken indirin çevrim dışı olarakta rahatça inceleyin. Böylece şarj probleminize çözmüş olursunuz. Uydu kamerası, transit kamera derken toplamda 3 farklı görüntüleme seçeneği veren program, bilinen büyük yolların yanı sıra kestirme yolları da size gösteriyor.

2-TRİP ADVİSOR

tripadvisor

Tatilcilerin her türlü biletvari işlerini halledebildikleri bir mecra. Otel biletiniz, uçak biletiniz yemek biletiniz vs. vs. Ayrıca gideceğiniz yerleri bir puan skalasına bağlı olarak görebiliyorsunuz. Mesela bir yere gittiniz beğenmediniz anında eleştiri oklarınızı bu program üzerinden çekebilirsiniz. Her tatilci de bulunmasını önerdiğimiz bu programda bahsettiğimiz puanlama sistemi mekan sahipleri tarafından önemseniyor. Çünkü yapılan araştırmaya göre insanlar artık internet sitelerindeki tavsiyelere göre müşteri çekebiliyorlar. İşletme sahipleri kötü yorum almak istemediği için müşteri memnuniyetini ön plana çıkaracaklardır emin olun.

3-SPOTİFY

spotify_newlogo[1]

Biliyorum ücret ve kısıtlamalarıyla başınız dertte. Müzik delisiyseniz kıyın paraya alın Premium üyeliği. O tatil akşamlarının esintisinde veya şezlongunuzda güneşlenirken müzik tutkunuzu bir kenarda bırakmayın. Hemen şunu da söylemeliyim şarjınız biteceği için internetinizi kapatmak zorunda kaldınız bu durumda Premium özellik gereği çevrimdışı olsanız bile çalma listenizi dinleyebilirsiniz. 

 

 

AHMET AYDIN

ASD Teknoloji adresi ile 2014 ilk blog sitemi kurdum. Bununla birlikte internet dünyasına dahil olmuş oldum. Paylaştığım içeriklerle insanlara yardımcı olmaya çalışıyorum. Sosyal medya adreslerinden takip ederek paylaşılan içeriklerden haberdar olabilirsiniz.
;