Mobil
ŞİMDİ OKUNAN
TAŞINABİLİR ŞARJ ÜNİTESİ MICHL MC-01 ÖZELLİKLERİ
0

TAŞINABİLİR ŞARJ ÜNİTESİ MICHL MC-01 ÖZELLİKLERİ

☺ AHMET AYDIN31 Mart 2016

Günümüzde gelişen teknolojiyle beraber akıllı cihazlara olan ilgi günden güne artıyor. Her yeni çıkan üründe aranan ilk özelliklerden biri ise genellikle uzun şarj ömrü oluyor.Dolayısıyla şarj teknolojisinin de ihtiyaçlara cevap verebilmek için bir hayli gelişim gösterdiğini söyleyebiliriz. Kompakt bir yapıya sahip taşınabilir mobil şarj cihazı MICHL MC-01 de geliştirilen son teknoloji ürünlerinden. Oldukça hoş bir dizaynı var.  5600 mAh’lik kapasitesiyle rakiplerine önemli ölçüde fark atan cihaz şu özelliklere sahip:

–  Üzerinde 1 USB 2.0, bir de microUSB bağlantı noktası bulundurduğu için tek seferde yalnızca 1 cihazı sarj edebiliyor.

– Üst kısmında bir buton ve beraberinde 4 tane LED ışık bulunuyor.

– Giriş gücü 1A, çıkış gücüyse 2.1A özelliğine sahip.

– 6000 saat ömrü var. Bu özellik ürünü olduça cazip kılıyor.

–  El feneri 20 saat yanabiliyor.

Bağlantılar: microUSB, USB 2.0

Cihaz boyutu: 97 x 44 x 22 mm

Ağırlık: 123 gram

mc-01

Olumsuz Özelliği: MICHL MC-01 ‘i tamamıyle şarj edebilmek için 4 saate ihtiyacınız var. Ve bu epey uzun bir süre. Piyasada daha az şarj süresine sahip olan cihazların olduğunu belirtmemiz gerekir.

 

MICHL MC-01’in geniş renk yelpazesi içinizi ısıtacak! Cihaz birçok renk seçeneği sunuyor.Bu renkler siyah, sarı, yeşil, mavi, turuncu ve pembe. İlkbahar mevsimini yaşadığımız şu günlerde  MICHL MC-01’in bu harika renkleri oldukça rağbet görecek.

Günlük hayatta sık sık şarj aleti ve şarj yeri arama gibi problemlerle karşılaşıyorsanız bu ürün tam size göre.Bazen önemli bir telefon beklediğiniz anda sarjınız bir anda bitiverir. Sizi gün boyu olumsuz etkileyecek böyle talihsiz olaylarla karşılaşmamak için taşınabilir bir şarj ünitesine sahip olmak, hayat kurtarıcı olabiliyor. 4 saat full olarak sarj ettiğiniz MICHL MC-01’i çantanıza atın ve stressiz bir günün tadını çıkartın! Şarjı tükenmeyen akıllı cihazlar icat edilinceye dek MICHL MC-01 sizin en iyi arkadaşınız olmaya devam edecek.

Elektrikler mi kesildi! Sakin olun, MICHL MC-01 yanınızda. Cihazın üst kısmında bulunan LED’lerden ön tarafında da bulunuyor.Cihazın üstünde yer alan butona iki kere bastığınızda fener yanıyor ve sizde rahatlıkla etrafı aydınlatabiliyorsunuz.Öyle görünüyor ki MICHL MC-01 bizi acil durumlarda mum yahut el feneri aramaktan da kurtaracak. Cihazın diğer özelliklerinin yanında bu özelliğin de eklenmesi onu daha kullanışlı ve pratik hale getirmiş.

 

MICHL MC-01’in Fiyatı Ne Kadar?

Ürün piyasada ortalama 60 tl’den satışa sunulmuş durumda.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Alkış
0%
Gülmekten Ağlıyorum
0%
Sinir Küpü
0%
kötü
0%
Çok Sevdim
0%
Şaşkın
0%
Bu Ne?
0%
Yazar Hakkında
AHMET AYDIN
ASD Teknoloji adresi ile 2014 ilk blog sitemi kurdum. Bununla birlikte internet dünyasına dahil olmuş oldum. Paylaştığım içeriklerle insanlara yardımcı olmaya çalışıyorum. Sosyal medya adreslerinden takip ederek paylaşılan içeriklerden haberdar olabilirsiniz.
Yorumlar

Yanıt Bırak