Mobil
ŞİMDİ OKUNAN
Selfie Severler İçin Özel Tasarım ASUS ZenFone Selfie
0

Selfie Severler İçin Özel Tasarım ASUS ZenFone Selfie

☺ AHMET AYDIN21 Eylül 2015

ASUS ZenFone Selfie, Asus firması tarafından selfie severler için tasarlanmış özel bir telefondur. Bu telefonun en büyük özelliğinin çift kameralarındaki donanımlar olduğu söylenebilir. ZenFone Selfie, iki adet 13,0 MP kamera içermektedir. Bu da demek oluyor ki öndeki kamera da 13,0 MP çözünürlüktedir. Bununla birlikte, her iki kamerada da çift renkli flaş mevcuttur. Arka kameradaki lazer odaklama ise yenilikçi bir teknolojidir. ASUS ZenFone Selfie,  geliştirilmiş teknolojisiyle selfie sevenlere arka kamera kalitesinde bir ön kamera sunmaktadır. Adaptörü, 5V’tur ve 2.0A çıkışı bulunmaktadır. Yani kısaca hızlı şarj desteği mevcuttur. Renk seçeneklerinde pastel tonlar seçilmiştir. Tercihlere bağlı olarak beyaz, mavi ve pembe seçenekleri bulunmaktadır.

ZenFone’a Özel Kavisli Yapısını Koruyor.

Ekran olarak incelenecek olursa, ZenFone 2’deki ekranın aynısının kullanıldığı görülmektedir. Tasarım olarak da ZenFone 2 ile benzerlikleri oldukça çoktur. Arka kapaklardaki farklılıklar da göze çarpmıyor değildir. Lazer odaklama ve çift renkli flaş teknolojileri sebebiyle ASUS ZenFone Selfie kapakları, kendine has bir tasarım içermektedir. Ön tarafından incelendiğinde ise, flaşı ve üstteki kamerası haricinde ZenFone 2 ile aynı olduğu söylenebilir. Ekranı Full HD ve 5,5 inç özelliğinde bulunmaktadır. Panel tercihi olarak ise, IPS tercih edildiği görülür. Bununla birlikte ZenFone Selfie’de Gorilla Glass 4 ile birlikte parmak izi engelleyici bir kaplama da bulunmaktadır. 3 GB bellek ve 32 GB dâhili depolama mevcuttur. 300 mAh çıkartılabilir pil ile 170 gram ağırlıkta bir telefon olan ASUS ZenFone Selfie, ZenFone’a özel kavisli yapısını da korumaktadır.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Alkış
0%
Gülmekten Ağlıyorum
0%
Sinir Küpü
0%
kötü
0%
Çok Sevdim
0%
Şaşkın
0%
Bu Ne?
0%
Yazar Hakkında
AHMET AYDIN
ASD Teknoloji adresi ile 2014 ilk blog sitemi kurdum. Bununla birlikte internet dünyasına dahil olmuş oldum. Paylaştığım içeriklerle insanlara yardımcı olmaya çalışıyorum. Sosyal medya adreslerinden takip ederek paylaşılan içeriklerden haberdar olabilirsiniz.
Yorumlar

Yanıt Bırak