Kapat
Mobil 125 Görüntülenme 0

Samsung Galaxy S7’nin son görünümü böyle olacak!

Yeni model Samsung Galaxy S7’nin son hâli ortaya çıktı.

21 şubat tarihinde Galaxy Unpacked Etkinliğinde tanıtılacak olan Galaxy S7, kanlı canlı olarak ortaya çıktı.

@HongQuang isimli Kullanıcı, Galaxy S7 için yayınlanan en net görüntüyü internete sızdırmayı başardı. Sızıntılara göre Tasarımsal açıdan Galayx S6 ile nerdeyse aynı olan Galaxy S7, Snapdragon ve Exynos Yongasetine sahip olan 2 farklı Sürüm olarak piyasada satışa çıkacak.

Samsung S8 ve Plus Özellikleri Kesinleşti

Mart ayında piyasaya çıkacak olan Samsung S8 sızdırılan bu özellikler ile kesinleşti. Aşağıdan Samsung S8 özelliklerine bakabilirs...  0

Galaxy S7’nin Kamerasının Diyafram değerinin: f/1.7 olabileceği söylendi. 12 Megapiksel çözünürlüğünde Britecell Sensörü ile güçlendirilmiş Kamera bir hayli iddialı olacak.

Gelen Test sonuçlarına göre Galaxy S7’nin Parlaklık Seviyesi yüzde 75 ve LTE: “4G” Hücresel Veri açıkken dahi Bataryası 2 günden fazla dayanacak.

740 Dolar yaklaşık şekilde 2179 TL Fiyat Etiketine sahip olması beklenen Galaxy S7, ESS Sabre 9018 DAC’ıyla bir Telefondan beklenebilecek enfazla Ses kalitesini sunmayı planlıyor. Konuyla ilgili yeni Bilgiler edindikçe bunları Sizlerle paylaşıyor olacağız.

AHMET AYDIN

ASD kurucusu, içeriklerden haberdar olmak için sosyal medya adreslerinden takip edin ve en yeni gelişmeleri makaleleri kaçırmayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir