Mobil
ŞİMDİ OKUNAN
Samsung Galaxy S7’nin son görünümü böyle olacak!
0

Samsung Galaxy S7’nin son görünümü böyle olacak!

☺ AHMET AYDIN10 Şubat 2016

Yeni model Samsung Galaxy S7’nin son hâli ortaya çıktı.

21 şubat tarihinde Galaxy Unpacked Etkinliğinde tanıtılacak olan Galaxy S7, kanlı canlı olarak ortaya çıktı.

@HongQuang isimli Kullanıcı, Galaxy S7 için yayınlanan en net görüntüyü internete sızdırmayı başardı. Sızıntılara göre Tasarımsal açıdan Galayx S6 ile nerdeyse aynı olan Galaxy S7, Snapdragon ve Exynos Yongasetine sahip olan 2 farklı Sürüm olarak piyasada satışa çıkacak.

Galaxy S7’nin Kamerasının Diyafram değerinin: f/1.7 olabileceği söylendi. 12 Megapiksel çözünürlüğünde Britecell Sensörü ile güçlendirilmiş Kamera bir hayli iddialı olacak.

Gelen Test sonuçlarına göre Galaxy S7’nin Parlaklık Seviyesi yüzde 75 ve LTE: “4G” Hücresel Veri açıkken dahi Bataryası 2 günden fazla dayanacak.

740 Dolar yaklaşık şekilde 2179 TL Fiyat Etiketine sahip olması beklenen Galaxy S7, ESS Sabre 9018 DAC’ıyla bir Telefondan beklenebilecek enfazla Ses kalitesini sunmayı planlıyor. Konuyla ilgili yeni Bilgiler edindikçe bunları Sizlerle paylaşıyor olacağız.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Alkış
0%
Gülmekten Ağlıyorum
0%
Sinir Küpü
0%
kötü
0%
Çok Sevdim
0%
Şaşkın
0%
Bu Ne?
0%
Yazar Hakkında
AHMET AYDIN
ASD Teknoloji adresi ile 2014 ilk blog sitemi kurdum. Bununla birlikte internet dünyasına dahil olmuş oldum. Paylaştığım içeriklerle insanlara yardımcı olmaya çalışıyorum. Sosyal medya adreslerinden takip ederek paylaşılan içeriklerden haberdar olabilirsiniz.
Yorumlar

Yanıt Bırak