Mobil 162 Görüntülenme 0

Samsung Galaxy S7’nin son görünümü böyle olacak!

Yeni model Samsung Galaxy S7’nin son hâli ortaya çıktı.

21 şubat tarihinde Galaxy Unpacked Etkinliğinde tanıtılacak olan Galaxy S7, kanlı canlı olarak ortaya çıktı.

@HongQuang isimli Kullanıcı, Galaxy S7 için yayınlanan en net görüntüyü internete sızdırmayı başardı. Sızıntılara göre Tasarımsal açıdan Galayx S6 ile nerdeyse aynı olan Galaxy S7, Snapdragon ve Exynos Yongasetine sahip olan 2 farklı Sürüm olarak piyasada satışa çıkacak.

Galaxy S7’nin Kamerasının Diyafram değerinin: f/1.7 olabileceği söylendi. 12 Megapiksel çözünürlüğünde Britecell Sensörü ile güçlendirilmiş Kamera bir hayli iddialı olacak.

Gelen Test sonuçlarına göre Galaxy S7’nin Parlaklık Seviyesi yüzde 75 ve LTE: “4G” Hücresel Veri açıkken dahi Bataryası 2 günden fazla dayanacak.

740 Dolar yaklaşık şekilde 2179 TL Fiyat Etiketine sahip olması beklenen Galaxy S7, ESS Sabre 9018 DAC’ıyla bir Telefondan beklenebilecek enfazla Ses kalitesini sunmayı planlıyor. Konuyla ilgili yeni Bilgiler edindikçe bunları Sizlerle paylaşıyor olacağız.

AHMET AYDIN

ASD Teknoloji adresi ile 2014 ilk blog sitemi kurdum. Bununla birlikte internet dünyasına dahil olmuş oldum. Paylaştığım içeriklerle insanlara yardımcı olmaya çalışıyorum. Sosyal medya adreslerinden takip ederek paylaşılan içeriklerden haberdar olabilirsiniz.


+1000 ABONE ARASINA KATIL

Güncel teknoloji haberlerinden, mobil cihazlarınız çözümleri, windows sorunları ve çözümleri bu ve bunun gibi bir çok içerikten haberdar olmak için abone olabilirsin.