Mobil
ŞİMDİ OKUNAN
Microsoft 1 Ay Pil Ömrü Olan Nokia 222 Tanıttı
0

Microsoft 1 Ay Pil Ömrü Olan Nokia 222 Tanıttı

☺ AHMET AYDIN26 Ağustos 2015

Microsoft ilk kez Nokia markası ile tanıttığı ‘candybar’’ telefonuyla tam bir nostaljik telefon önerdiğini ve bu telefonların piyasadan kalkmayacağını bir kez daha gösterdi. Belirli ülkelerde ve bölgelerde 37 dolar gibi ucuz bir rakama satışa çıkan Nokia 222, ‘’2.5G’’ ile internete bağlanabilme özelliğine sahip.

Nokia 222 telefonunda ayrıca microSD slotu ile 32 GB kadar hafıza yükseltebiliyorsunuz. Bu alan ile tüm medyalarını oynatabilme imkanı sağlıyor. 2 mega piksellik kamerası ile belki çok güzel kareler elde edemeyeceksiniz ama Skype ve Facebook üzerinden görüntülü konuşabileceksiniz. Telefon karanlık ortamlar da sizi düşünerek bir fener yerleştirilmiş bu özelliği bizi çok etkilediğini söylemek isteriz. J  Nokia Series 30+ işletim sistemine sahip bu telefon yaklaşık 1 aylık bir pil ömrü sunuyor. ( vayy bee)

Nokia 222 telefonunun Nokia 215 telefonundan ne farkı var diyeceksiniz şimdi aslında çok aşırı farklar yok haklısınız ancak kamera ve tasarım ile ilgili gelişmeler vardır. Telefon belirli pazarlarda satışa çıkacağı söylentiler arasında ve Türkiye pazarına ne zaman gireceği henüz belli değil.

 

Selam ve sevgiyle…

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Alkış
0%
Gülmekten Ağlıyorum
0%
Sinir Küpü
0%
kötü
0%
Çok Sevdim
0%
Şaşkın
0%
Bu Ne?
0%
Yazar Hakkında
AHMET AYDIN
ASD Teknoloji adresi ile 2014 ilk blog sitemi kurdum. Bununla birlikte internet dünyasına dahil olmuş oldum. Paylaştığım içeriklerle insanlara yardımcı olmaya çalışıyorum. Sosyal medya adreslerinden takip ederek paylaşılan içeriklerden haberdar olabilirsiniz.
Yorumlar

Yanıt Bırak