Kapat
Mobil 49 Görüntülenme 0

Microsoft 1 Ay Pil Ömrü Olan Nokia 222 Tanıttı

Microsoft ilk kez Nokia markası ile tanıttığı ‘candybar’’ telefonuyla tam bir nostaljik telefon önerdiğini ve bu telefonların piyasadan kalkmayacağını bir kez daha gösterdi. Belirli ülkelerde ve bölgelerde 37 dolar gibi ucuz bir rakama satışa çıkan Nokia 222, ‘’2.5G’’ ile internete bağlanabilme özelliğine sahip.

Nokia 222 telefonunda ayrıca microSD slotu ile 32 GB kadar hafıza yükseltebiliyorsunuz. Bu alan ile tüm medyalarını oynatabilme imkanı sağlıyor. 2 mega piksellik kamerası ile belki çok güzel kareler elde edemeyeceksiniz ama Skype ve Facebook üzerinden görüntülü konuşabileceksiniz. Telefon karanlık ortamlar da sizi düşünerek bir fener yerleştirilmiş bu özelliği bizi çok etkilediğini söylemek isteriz. J  Nokia Series 30+ işletim sistemine sahip bu telefon yaklaşık 1 aylık bir pil ömrü sunuyor. ( vayy bee)

Nokia 222 telefonunun Nokia 215 telefonundan ne farkı var diyeceksiniz şimdi aslında çok aşırı farklar yok haklısınız ancak kamera ve tasarım ile ilgili gelişmeler vardır. Telefon belirli pazarlarda satışa çıkacağı söylentiler arasında ve Türkiye pazarına ne zaman gireceği henüz belli değil.

 

Selam ve sevgiyle…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir