Mobil
ŞİMDİ OKUNAN
Meizu Pro 5 Telefon Haberleri
0

Meizu Pro 5 Telefon Haberleri

☺ AHMET AYDIN22 Eylül 2015

Çin’de en iyi akıllı telefon üreticileri Huawei ve Meizu olarak bilinir. Meizu Çin’in akıllı telefon geliştiricileri olarak bilinir. Meizu’nun Türkiye’de en son sunduğu model M2 note olarak bilinir. Meizu son olarak Pro 5 modelini oluşturdu ve tanıtımı yapılmaya başlandı. Meizu Pro 5 modeli için kutu tasarım denilmektedir. Akıllı telefon üreticisi olan Meizu, Meizu Pro 5 modeliyle pazarda üst sıralarda yerini alacağa benziyor. Cihazın önümüzdeki günlerde tanıtımının yapılacağı söylenmektedir. Cihazın güçlü özelliklere sahip olduğu verilen detaylar arasında yer alıyor. Bu modelin bir önceki modeliyle bile kıyaslandığında, fazlasıyla yeni özellikleri olduğu söylenebilir. Meizu, bu cihazla beraber MX ifadesini kaldırmış ve sadece PRO 5 olarak telefona isim vermiştir. Telefon kutu tasarımı ile dikkatleri üzerine çekmeye devam edeceğe benziyor.

Meizu Pro 5 Akıllı Telefon Detayları

Meizu Pro 5 modelinin 5,5 inç dev ekran özelliğine sahip olduğu, arka kamerada 21 mega piksel çözünürlüğe sahipken, ön kamerada 5 mega piksel çözünürlüğe sahip olduğu verilen bilgiler arasında yer alır. Ana kameranın 21 mega piksel oluşu fotoğraf kalitesinin pürüzsüz olacağını ispatlar durumdadır. Bu akıllı telefonun Exynos 7420 işlemci özelliğine sahip olduğu da söylenir. Ayrıca bu akıllı telefonun; 3 GB ve 4 GB RAM ile 32 GB ve 64 GB dâhili depolama özelliği sunduğu da piyasaya sızan bilgiler arasında yer alır. Detaylara bakıldığında Meizunun, Meizu Pro 5 ile bu pazarda da çıtayı bir hayli yükselttiği görülmektedir. Cihazın tanıtımına kısa bir süre kalmıştır ve cihazın fiyatı hakkında bilgi verilse de net fiyat piyasaya sürüldüğünde belli olacaktır. Telefonun bu kadar fazla özelliğinin fazla olmasına rağmen tahmini fiyat aralığının piyasadaki çok fazla akıllı telefondan daha uygun olabileceği de söylenmektedir.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Alkış
0%
Gülmekten Ağlıyorum
0%
Sinir Küpü
0%
kötü
0%
Çok Sevdim
0%
Şaşkın
0%
Bu Ne?
0%
Yazar Hakkında
AHMET AYDIN
ASD Teknoloji adresi ile 2014 ilk blog sitemi kurdum. Bununla birlikte internet dünyasına dahil olmuş oldum. Paylaştığım içeriklerle insanlara yardımcı olmaya çalışıyorum. Sosyal medya adreslerinden takip ederek paylaşılan içeriklerden haberdar olabilirsiniz.
Yorumlar

Yanıt Bırak