Kapat
Mobil 153 Görüntülenme 0

LG G5 ilk tasarım görüntüleri!

LG G5 görüntüsü ile büyük merak konusu. Telefonun çıkış tarihsel ve çoğu teknik ayrıcalığı netleşti. Peki fakat tasarımı?

lg-g5-ilk-tasarim-goruntuleri

Güney Koreli üretici LG, önümüzdeki günlerde yeni amiral gemisi G5 işe karşımıza çıkacak. Telefonun teknik nitelikleri ve tasarımına ilişkin çok fazla sayıda detay ortaya çıktı. Bu detaylar ise bir tasarımda bir araya geldi. Söylentilerin aynı doğrultuda basına sızmasıyla birlikte telefonun tasarımı konusu için bundan sonra bilgi sahibiyiz.

Samsung S8 ve Plus Özellikleri Kesinleşti

Mart ayında piyasaya çıkacak olan Samsung S8 sızdırılan bu özellikler ile kesinleşti. Aşağıdan Samsung S8 özelliklerine bakabilirs...  0

LG G5 görüntüsü nasıl olacak?

LG G5 görüntüsü sebebiyle önceki G serisi modellerinden biraz daha değişik olacak. AutoCAD isimli 3 boyutlu çizim programından alınan çıktılarda bazı detaylar görülebiliyor. Bitkisel bütün bu detayların konsept çalışmalar olduğunu belirtmek gerekiyor. Yani bu tasarım nihai kalite taşımıyor.

Üç boyutlu dizaynı aşağıdaki videoda bulabilirsiniz. Cihazın tasarımı biraz da olsa LG Nexus 5X modelini andırıyor. Nexus 5X’in metal gövdeli versiyonu gibi bir izlenim uyandırıyor.

Bahsi geçen tüm konsept tasarımlarda arkada iki lens bulunuyor. Lenslerin ortasında ise LED flaş dikkat çekiyor. Parmak izi okuyucusu da arka yüzeyde fakat bir farklılık şekilde ses açıp-kapatma tuşları bu sefer cihazın sol tarafına taşınmış. Bütün konsept tasarımlarda bu detayların korunması, cihazın tasarımı konusundaki iddiaları kuvvetlendiriyor.

lg-g5-ilk-tasarim-goruntuleri

AHMET AYDIN

ASD kurucusu, içeriklerden haberdar olmak için sosyal medya adreslerinden takip edin ve en yeni gelişmeleri makaleleri kaçırmayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir