Mobil
ŞİMDİ OKUNAN
LG G5 ilk tasarım görüntüleri!
0

LG G5 ilk tasarım görüntüleri!

☺ AHMET AYDIN8 Şubat 2016

LG G5 görüntüsü ile büyük merak konusu. Telefonun çıkış tarihsel ve çoğu teknik ayrıcalığı netleşti. Peki fakat tasarımı?

lg-g5-ilk-tasarim-goruntuleri

Güney Koreli üretici LG, önümüzdeki günlerde yeni amiral gemisi G5 işe karşımıza çıkacak. Telefonun teknik nitelikleri ve tasarımına ilişkin çok fazla sayıda detay ortaya çıktı. Bu detaylar ise bir tasarımda bir araya geldi. Söylentilerin aynı doğrultuda basına sızmasıyla birlikte telefonun tasarımı konusu için bundan sonra bilgi sahibiyiz.

LG G5 görüntüsü nasıl olacak?

LG G5 görüntüsü sebebiyle önceki G serisi modellerinden biraz daha değişik olacak. AutoCAD isimli 3 boyutlu çizim programından alınan çıktılarda bazı detaylar görülebiliyor. Bitkisel bütün bu detayların konsept çalışmalar olduğunu belirtmek gerekiyor. Yani bu tasarım nihai kalite taşımıyor.

Üç boyutlu dizaynı aşağıdaki videoda bulabilirsiniz. Cihazın tasarımı biraz da olsa LG Nexus 5X modelini andırıyor. Nexus 5X’in metal gövdeli versiyonu gibi bir izlenim uyandırıyor.

Bahsi geçen tüm konsept tasarımlarda arkada iki lens bulunuyor. Lenslerin ortasında ise LED flaş dikkat çekiyor. Parmak izi okuyucusu da arka yüzeyde fakat bir farklılık şekilde ses açıp-kapatma tuşları bu sefer cihazın sol tarafına taşınmış. Bütün konsept tasarımlarda bu detayların korunması, cihazın tasarımı konusundaki iddiaları kuvvetlendiriyor.

lg-g5-ilk-tasarim-goruntuleri

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Alkış
0%
Gülmekten Ağlıyorum
0%
Sinir Küpü
0%
kötü
0%
Çok Sevdim
0%
Şaşkın
0%
Bu Ne?
0%
Yazar Hakkında
AHMET AYDIN
ASD Teknoloji adresi ile 2014 ilk blog sitemi kurdum. Bununla birlikte internet dünyasına dahil olmuş oldum. Paylaştığım içeriklerle insanlara yardımcı olmaya çalışıyorum. Sosyal medya adreslerinden takip ederek paylaşılan içeriklerden haberdar olabilirsiniz.
Yorumlar

Yanıt Bırak