Mobil
ŞİMDİ OKUNAN
LG Class a Dair Her Şey
0

LG Class a Dair Her Şey

☺ AHMET AYDIN22 Eylül 2015

LG, Güney Koreli firma tarafından üretilen bir markadır. LG’nin yeni akıllı telefonu olan LG Class metal kasa özelliğine sahiptir. Telefonun özelliklerinin orta düzeyde olduğu söylenilmektedir. Telefona ait özellikler üretici firma tarafından Güney Kore’deki sitelerde yayınlanmıştır. Site LG Class akıllı telefona dair birçok detayı belirtmiştir. Detayları tabloda sunan site, telefonu merakla bekleyenlere ışık tutacak bilgiler sunmuştur. Telefonun önümüzdeki günlerde Türkiye’de de detaylı bilgilerinin yayınlanacağı hakkında bilgi verilmiştir. Telefonun en dikkat çeken özelliği olarak, metal kasaya sahip olması gösterilmektedir. Tasarımı tamamen tamamlanan LG Class akıllı telefonun Snapdragon 615 ile kullanılacağı verilen ilk bilgiler arasındaydı ancak son anda cihazın Snapdragon 410 ile kullanılacağı bilgisi verilmiştir. Telefonun dört çekirdekli olduğu, çözünürlüğünün 720 piksel ve ekran büyüklüğünün 5 inç olduğu söylenilmektedir.  LG’nin metal kasaya geçmesi ile sonraki üretimlerinde de bu modelde olduğu gibi plastik kasaya veda edeceği düşünülmektedir.

LG Class Özellikleri Ve Teknik Detayları

LG’nin metal kasalı ilk akıllı telefonu olan bu modelin orta düzey özelliklere sahip olduğu söylenmektedir. Kriter testinde H740 model numarası ile adlandırılırmıştır. Telefonla ilgili son gelen bilgilere göre özelliklerinden bahsedecek olursak;  5,7 inç büyüklüğe sahip HD Ekrana sahip olduğu, 2 GB RAM, 16 GB dâhili depolama alanı olduğu belirtilmiştir. Ayrıca telefonun arka kamerası, 12Megapiksel olup, ön kamerasının ise 5 mega piksel olduğu söylenmektedir. Pil ömrünün dayanırlığının da saatler süreceği söylenir. Pil ömrünün kapasitesi ise 2.050 mAh olarak belirtilmiştir. LG Class’ın boyutlarının 142 x 71,8 x 7,4 mm olduğu açıklanmıştır. Çinli üretici firma LG’nin yeni tasarım telefonuyla birçok ülkede olduğu kadar Türkiye pazarında da bir hayli ses getireceği, düşünülmektedir.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Alkış
0%
Gülmekten Ağlıyorum
0%
Sinir Küpü
0%
kötü
0%
Çok Sevdim
0%
Şaşkın
0%
Bu Ne?
0%
Yazar Hakkında
AHMET AYDIN
ASD Teknoloji adresi ile 2014 ilk blog sitemi kurdum. Bununla birlikte internet dünyasına dahil olmuş oldum. Paylaştığım içeriklerle insanlara yardımcı olmaya çalışıyorum. Sosyal medya adreslerinden takip ederek paylaşılan içeriklerden haberdar olabilirsiniz.
Yorumlar

Yanıt Bırak