Mobil
ŞİMDİ OKUNAN
iPhone Artık Bozuk Ürünleri için Değiştirme Kararı alıyor!
0

iPhone Artık Bozuk Ürünleri için Değiştirme Kararı alıyor!

☺ AHMET AYDIN1 Aralık 2016

Apple markası değişim programları ile ün salmaya devam ediyor. iPhone değişim programını yurt dışında bir süredir devam ettirmeye çalışıyor. Geçen yıl ortaya çıkartılan değişim programında kullanıcılar eski iPhone cihazlarını veya herhangi uygun görülen akıllı telefonlarını Apple üretici firmasına teslim ediyor. Bunun karşılığın da ise hediye kartları kazanıyorlar. Hediye kartlarını yeni bir iPhone cihazı almak istediklerinde kullanabiliyorlar.

Dev üretici firma Apple ise bu değişim programına bu sene yeni bir farklılık getirdi. Bu haftadan itibaren değişim programında kamerası, düğmesi veya ekranı bozulmuş iPhone cihazlarını değişim programına dahil ediyor.

iPhone kullanıcıları bu haberi duydukları zaman çok sevinebilir. Buna rağmen Apple üretici firması bahsedilen değişim programı için çeşitli kurallar belirlemiş. Cihazların hasar görme derecesine göre fiyatlandırma çalışmaları yapılmıştır. Örneğin, altıncı kattan aşağıya düşmüş iPhone 5S için Apple 50 doları uygun görmüştür. Çok hasar görmüş telefonlar için fiyatlandırma politikası elbette önemli. Bu rakam telefonun bellek miktarına göre farklılık gösterebilir.

Fiyatlandırma politikasına rağmen Apple’nin bu düşüncesi kullanıcılar tarafından tutulacaktır. Dev bir teknoloji firması olduğunu Apple yine çalışmaları ile kanıtlamaya devam ediyor.

 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Alkış
0%
Gülmekten Ağlıyorum
0%
Sinir Küpü
0%
kötü
0%
Çok Sevdim
0%
Şaşkın
0%
Bu Ne?
0%
Yazar Hakkında
AHMET AYDIN
ASD Teknoloji adresi ile 2014 ilk blog sitemi kurdum. Bununla birlikte internet dünyasına dahil olmuş oldum. Paylaştığım içeriklerle insanlara yardımcı olmaya çalışıyorum. Sosyal medya adreslerinden takip ederek paylaşılan içeriklerden haberdar olabilirsiniz.
Yorumlar

Yanıt Bırak