Kapat
Mobil 20 Görüntülenme 0

Samsung Galaxy S6 Edge+’ya Fiziksel Klavye!

Samsung 13 Ağustos'da düzenleyeceği etkinlik ile yeni nesil akıllı telefonları duyuracak. Galaxy S6 Edge+'ya ait olduğu iddia edilen bir aksesuar belirdi. 

 

Bir zamanlar adını kazımış olan Evan Blass, Twitter hesabından Galaxy S6 Edge+ için bir fiziksel klavye olacağını açıkladı.

Samsung S8 ve Plus Özellikleri Kesinleşti

Mart ayında piyasaya çıkacak olan Samsung S8 sızdırılan bu özellikler ile kesinleşti. Aşağıdan Samsung S8 özelliklerine bakabilirs...  0

Alışılandan biraz farklı olarak fiziksel klavyeye sahip bu aksesuarın Samsung tarafından mı, yoksa dışarıdan üretilip üretilmediği hakkında kesin bir bilgi yok.

4 satırlı butonlardan oluşan klavye bize Blackberry telefonlarını hatırlatmıyor değil . En alt kısımda son uygulamalar, geri ve home butonlarına yer verilen S6 Edge+ parmak izi okuyucularının kullanılmasına engel olacak.

Bana sorarsanız bu tasarımın fazla ilgi göreceğini sanmıyorum fakat tabii ki bunu bekleyenler çıkacak ve bunu almak için sabırsızlananlar da olacak. Buna olan ilgiyi bekleyerek göreceğiz.

AHMET AYDIN

ASD kurucusu, içeriklerden haberdar olmak için sosyal medya adreslerinden takip edin ve en yeni gelişmeleri makaleleri kaçırmayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir