Mobil 53 Görüntülenme 0

Samsung Galaxy S6 Edge+’ya Fiziksel Klavye!

Samsung 13 Ağustos'da düzenleyeceği etkinlik ile yeni nesil akıllı telefonları duyuracak. Galaxy S6 Edge+'ya ait olduğu iddia edilen bir aksesuar belirdi. 

 

Bir zamanlar adını kazımış olan Evan Blass, Twitter hesabından Galaxy S6 Edge+ için bir fiziksel klavye olacağını açıkladı.

Alışılandan biraz farklı olarak fiziksel klavyeye sahip bu aksesuarın Samsung tarafından mı, yoksa dışarıdan üretilip üretilmediği hakkında kesin bir bilgi yok.

4 satırlı butonlardan oluşan klavye bize Blackberry telefonlarını hatırlatmıyor değil . En alt kısımda son uygulamalar, geri ve home butonlarına yer verilen S6 Edge+ parmak izi okuyucularının kullanılmasına engel olacak.

Bana sorarsanız bu tasarımın fazla ilgi göreceğini sanmıyorum fakat tabii ki bunu bekleyenler çıkacak ve bunu almak için sabırsızlananlar da olacak. Buna olan ilgiyi bekleyerek göreceğiz.

AHMET AYDIN

ASD Teknoloji adresi ile 2014 ilk blog sitemi kurdum. Bununla birlikte internet dünyasına dahil olmuş oldum. Paylaştığım içeriklerle insanlara yardımcı olmaya çalışıyorum. Sosyal medya adreslerinden takip ederek paylaşılan içeriklerden haberdar olabilirsiniz.
;