Mobil
ŞİMDİ OKUNAN
Eski iPhone akıllı telefonları hala moda!
0

Eski iPhone akıllı telefonları hala moda!

☺ AHMET AYDIN27 Kasım 2016

Günümüz teknolojisinde akıllı telefonların her ilerleyen gün bir yenisi çıkmaya devam ediyor. Durum böyle olması rağmen iPhone kullanıcıları hala eski iPhone kullanımı konusunda oldukça fazla oldukları ortaya çıktı.

Mobile Analiz sitesi olan Mixpanel’in verilerine göre iPhone kullanıcıları küçük ekranlı modellerin daha çok sevildiği gözüküyor. iPhone için 4 inç büyük önem taşıyor.

Apple üretici firması büyük ekran konusunda iPhone 6 ve iPhone 6 Plus ürünlerini piyasaya sürmüştü. Küçük ekran seven ve tek eliyle kullanma konusuna önem veren kullanıcılar ise hala eski model iPhone akıllı telefonlarını kullanmaya devam ediyor.

Apple üretici firması bu araştırma sonuçlarına göre herhangi bir cihaz üretecek mi? Bu sorunun cevabı sanırım evet. Teknoloji gezegeninde dönen dedikodulara göre Apple’ın yakın zaman da piyasaya süreceği iPhone 5se cihazlar 4 inç ekranı olması bekleniyor.

Apple üretici firması kullanıcıların isteklerini hiçbir şekilde geri çevirmiyor. iPhone 5se piyasaya sürüldüğü zaman hep birlikte inceleyeceğiz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Alkış
0%
Gülmekten Ağlıyorum
0%
Sinir Küpü
0%
kötü
0%
Çok Sevdim
0%
Şaşkın
0%
Bu Ne?
0%
Yazar Hakkında
AHMET AYDIN
ASD Teknoloji adresi ile 2014 ilk blog sitemi kurdum. Bununla birlikte internet dünyasına dahil olmuş oldum. Paylaştığım içeriklerle insanlara yardımcı olmaya çalışıyorum. Sosyal medya adreslerinden takip ederek paylaşılan içeriklerden haberdar olabilirsiniz.
Yorumlar

Yanıt Bırak