Mobil 70 Görüntülenme 0

Eski iPhone akıllı telefonları hala moda!

Günümüz teknolojisinde akıllı telefonların her ilerleyen gün bir yenisi çıkmaya devam ediyor. Durum böyle olması rağmen iPhone kullanıcıları hala eski iPhone kullanımı konusunda oldukça fazla oldukları ortaya çıktı.

Mobile Analiz sitesi olan Mixpanel’in verilerine göre iPhone kullanıcıları küçük ekranlı modellerin daha çok sevildiği gözüküyor. iPhone için 4 inç büyük önem taşıyor.

Apple üretici firması büyük ekran konusunda iPhone 6 ve iPhone 6 Plus ürünlerini piyasaya sürmüştü. Küçük ekran seven ve tek eliyle kullanma konusuna önem veren kullanıcılar ise hala eski model iPhone akıllı telefonlarını kullanmaya devam ediyor.

Apple üretici firması bu araştırma sonuçlarına göre herhangi bir cihaz üretecek mi? Bu sorunun cevabı sanırım evet. Teknoloji gezegeninde dönen dedikodulara göre Apple’ın yakın zaman da piyasaya süreceği iPhone 5se cihazlar 4 inç ekranı olması bekleniyor.

Apple üretici firması kullanıcıların isteklerini hiçbir şekilde geri çevirmiyor. iPhone 5se piyasaya sürüldüğü zaman hep birlikte inceleyeceğiz.

AHMET AYDIN

ASD Teknoloji adresi ile 2014 ilk blog sitemi kurdum. Bununla birlikte internet dünyasına dahil olmuş oldum. Paylaştığım içeriklerle insanlara yardımcı olmaya çalışıyorum. Sosyal medya adreslerinden takip ederek paylaşılan içeriklerden haberdar olabilirsiniz.


+1000 ABONE ARASINA KATIL

Güncel teknoloji haberlerinden, mobil cihazlarınız çözümleri, windows sorunları ve çözümleri bu ve bunun gibi bir çok içerikten haberdar olmak için abone olabilirsin.