Mobil
ŞİMDİ OKUNAN
Apple Watch’ın Yeni Eklentileri
0

Apple Watch’ın Yeni Eklentileri

☺ AHMET AYDIN19 Eylül 2015

Apple Watch isminden de anlaşılacağı gibi İOS firmasının bir ürünüdür. Apple Watch’ın en çok beklenen özelliği artık sizlerle facebook Messenger sayesinde artık sesli kaydı gönderebilir, lokasyon paylaşabilir ve bazı mesajlar gönderebileceğiz. Ek olarak Apple Watch’de artık 90 dil desteği ile iTranslate uygulaması duyanlara oldukça heyecan veriyor ve bu çeviriler sesli olarak da iletilebilecek. Go Pro’ da çok yakında Apple Watch uygulamasını duyuracağı gelen iddialar arasında yer almaktadır. Bunların yanı sıra Apple Watch sağlık alanında da bir devrim yaratan AirStrip’i kullanıcılara tanıttı. AirSptrip sayesinde hastaları takip edilebilecek ve uyarılar gönderilebilecek. AirStrip yardımıyla Apple Watch ile hamile annenin ve bebeğin ayrı olarak takip edilebilecek.

Apple Watch’ın Modelleri

Tüketici seçeneklerinin arttırılması amacı ile farklı modelleri de piyasaya süren Apple ürünlerinin model isimleri; Apple Watch, Apple Watch Sport ve Apple Watch Edition olarak 3 farklı model olarak tanıtıldı. Her 3 farklı model de 33 mm ve 42 mm boyutların da kasa seçeneklerine ve malzeme olarak farklı yapılara sahip. Ayrıca her modelde spor, deri, metal ve diğer kombinasyonlarda kayış seçenekleri bulunuyor tabii ki kayış seçimleri fiyata da etki edebilmekte. Apple Watch’ın fiyatı 549- 1099 dolar olarak kayış ve kasa şekillerine göre değişiklik gösteriyor. Modeller arasında ki en uygun Apple Watch Sport ‘un fiyatı ise 349-399 dolar arası kayış ve kasa seçeneklerine göre farklılık göstermekte. Apple Watch Edition ‘ın fiyatı ise 10.000-17.000 dolar olarak 8 farklı modelde farklılık gösteriyor.

 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Alkış
0%
Gülmekten Ağlıyorum
0%
Sinir Küpü
0%
kötü
0%
Çok Sevdim
0%
Şaşkın
0%
Bu Ne?
0%
Yazar Hakkında
AHMET AYDIN
ASD Teknoloji adresi ile 2014 ilk blog sitemi kurdum. Bununla birlikte internet dünyasına dahil olmuş oldum. Paylaştığım içeriklerle insanlara yardımcı olmaya çalışıyorum. Sosyal medya adreslerinden takip ederek paylaşılan içeriklerden haberdar olabilirsiniz.
Yorumlar

Yanıt Bırak