Kapat
Mobil 48 Görüntülenme 0

Apple Store Mağazalarında Artık Otomatik Ekran Koruyucu Devri!

Akıllı telefon kullanan kullanıcılar artık yere düşürme korkusu ile yaşamak yerine ekran koruyucu film taktırmayı tercih ediyorlar.

Ekran koruyucu film malzemeleri takıldığı zaman bir nebze de olsa cihazı korumayı başarıyor. Peki, bu filmler takılması esnasında düzgün şekilde temizlenmediği için telefonun camında oluşan kir durumları veya film takıldığı esnada hava aldığı nedeniyle oluşan baloncuklar hakkında ne düşünüyorsunuz? Elbette kullanıcılar bu durumdan yakınıyor.

Japonya’daki Apple Store mağazaları artık bu durumu çözdü. Cep telefonu aksesuarları konusunda üretici firma olan Belkin bu sefer de filmler için bir cihaz üretti.

Samsung S8 ve Plus Özellikleri Kesinleşti

Mart ayında piyasaya çıkacak olan Samsung S8 sızdırılan bu özellikler ile kesinleşti. Aşağıdan Samsung S8 özelliklerine bakabilirs...  0

Belkin TrueClear Pro adını verdiği bu ürün öncelikle film yerleşimi yapılacak olan telefonun ekranını temizliyor. Temizliğin ardından telefonu cihazın içerisine yerleştirerek kapağını kapatıyor. Bunun ardından gereksiz katmanlar çekilerek başarılı bir şekilde akıllı telefonun koruyucu cam filmi yerleştirilmiş oluyor.

Japonya’da kullanılan bu ürün kısa süre içerisinde diğer ülkeler de kullanılması bekleniyor. Koruyucuların niteliklerine göre yerleştirme işlemi 19$ ile 37$ arasında işlem görüyor.

AHMET AYDIN

ASD kurucusu, içeriklerden haberdar olmak için sosyal medya adreslerinden takip edin ve en yeni gelişmeleri makaleleri kaçırmayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir