Mobil
ŞİMDİ OKUNAN
Apple Store Mağazalarında Artık Otomatik Ekran Koruyucu Devri!
0

Apple Store Mağazalarında Artık Otomatik Ekran Koruyucu Devri!

☺ AHMET AYDIN30 Kasım 2016

Akıllı telefon kullanan kullanıcılar artık yere düşürme korkusu ile yaşamak yerine ekran koruyucu film taktırmayı tercih ediyorlar.

Ekran koruyucu film malzemeleri takıldığı zaman bir nebze de olsa cihazı korumayı başarıyor. Peki, bu filmler takılması esnasında düzgün şekilde temizlenmediği için telefonun camında oluşan kir durumları veya film takıldığı esnada hava aldığı nedeniyle oluşan baloncuklar hakkında ne düşünüyorsunuz? Elbette kullanıcılar bu durumdan yakınıyor.

Japonya’daki Apple Store mağazaları artık bu durumu çözdü. Cep telefonu aksesuarları konusunda üretici firma olan Belkin bu sefer de filmler için bir cihaz üretti.

Belkin TrueClear Pro adını verdiği bu ürün öncelikle film yerleşimi yapılacak olan telefonun ekranını temizliyor. Temizliğin ardından telefonu cihazın içerisine yerleştirerek kapağını kapatıyor. Bunun ardından gereksiz katmanlar çekilerek başarılı bir şekilde akıllı telefonun koruyucu cam filmi yerleştirilmiş oluyor.

Japonya’da kullanılan bu ürün kısa süre içerisinde diğer ülkeler de kullanılması bekleniyor. Koruyucuların niteliklerine göre yerleştirme işlemi 19$ ile 37$ arasında işlem görüyor.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Alkış
0%
Gülmekten Ağlıyorum
0%
Sinir Küpü
0%
kötü
0%
Çok Sevdim
0%
Şaşkın
0%
Bu Ne?
0%
Yazar Hakkında
AHMET AYDIN
ASD Teknoloji adresi ile 2014 ilk blog sitemi kurdum. Bununla birlikte internet dünyasına dahil olmuş oldum. Paylaştığım içeriklerle insanlara yardımcı olmaya çalışıyorum. Sosyal medya adreslerinden takip ederek paylaşılan içeriklerden haberdar olabilirsiniz.
Yorumlar

Yanıt Bırak