Kapat
Mobil 15 Görüntülenme 0

Apple Care+ Hizmeti Türkiye’de

 

Apple şirketinin uluslararası kullandığı sistem olan Apple Care+ Türkiye’ye giriş yapmaya hazırladığını bildirmek isteriz.

Apple cihazların bir nevi sigorta işlemi olan bu hizmet uluslararasında kullanılıyordu. Ama apple Care şefi Tara Bunch tarafından yapılan açıklamaya göre bu hizmet Türkiye’de de faaliyete girecek Türkiye’de satılan ürünleri de kapsayacak.

Samsung S8 ve Plus Özellikleri Kesinleşti

Mart ayında piyasaya çıkacak olan Samsung S8 sızdırılan bu özellikler ile kesinleşti. Aşağıdan Samsung S8 özelliklerine bakabilirs...  0

Dediğimiz gibi pek çok ülkede bu hizmet aktif şuan ülkemizde gelecek olması apple kullanıcılarını sevindirmiş durumda.

Apple Care+, İphone, İpad, İpod Touch ve apple Watch gibi ürünlerden bizlere 99$ dolar civarı bir fiyata 2 yıl güvence altına almamızı sağlıyor. Bu süreç içerisinde cihazın zarar görürse 79$ dolar karşılığında yeni cihaz alabiliyorsun.apple-care-hizmeti-turkiye-de

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu Apple Care+ sistemin Türkiye'de aktif olacak olması, Türkiye'de Apple Care+ ile alacağın ürünün ABD gibi başka bir yerde geçerli olacak veya ABD de Apple Care+ ile aldığınız bir ürün Türkiye'de geçerli olabilecek.

Bu servisin Türkiye’ye ne zaman geleceği merak konusu çünkü kesin bir tarih henüz verilmemiş. ( Dört gözle seni bekliyor olacaz Apple Care+ smiley)

AHMET AYDIN

ASD kurucusu, içeriklerden haberdar olmak için sosyal medya adreslerinden takip edin ve en yeni gelişmeleri makaleleri kaçırmayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir