Mobil
ŞİMDİ OKUNAN
Apple Care+ Hizmeti Türkiye’de
0

Apple Care+ Hizmeti Türkiye’de

☺ AHMET AYDIN7 Ağustos 2015

 

Apple şirketinin uluslararası kullandığı sistem olan Apple Care+ Türkiye’ye giriş yapmaya hazırladığını bildirmek isteriz.

Apple cihazların bir nevi sigorta işlemi olan bu hizmet uluslararasında kullanılıyordu. Ama apple Care şefi Tara Bunch tarafından yapılan açıklamaya göre bu hizmet Türkiye’de de faaliyete girecek Türkiye’de satılan ürünleri de kapsayacak.

Dediğimiz gibi pek çok ülkede bu hizmet aktif şuan ülkemizde gelecek olması apple kullanıcılarını sevindirmiş durumda.

Apple Care+, İphone, İpad, İpod Touch ve apple Watch gibi ürünlerden bizlere 99$ dolar civarı bir fiyata 2 yıl güvence altına almamızı sağlıyor. Bu süreç içerisinde cihazın zarar görürse 79$ dolar karşılığında yeni cihaz alabiliyorsun.apple-care-hizmeti-turkiye-de

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu Apple Care+ sistemin Türkiye'de aktif olacak olması, Türkiye'de Apple Care+ ile alacağın ürünün ABD gibi başka bir yerde geçerli olacak veya ABD de Apple Care+ ile aldığınız bir ürün Türkiye'de geçerli olabilecek.

Bu servisin Türkiye’ye ne zaman geleceği merak konusu çünkü kesin bir tarih henüz verilmemiş. ( Dört gözle seni bekliyor olacaz Apple Care+ smiley)

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Alkış
0%
Gülmekten Ağlıyorum
0%
Sinir Küpü
0%
kötü
0%
Çok Sevdim
0%
Şaşkın
0%
Bu Ne?
0%
Yazar Hakkında
AHMET AYDIN
ASD Teknoloji adresi ile 2014 ilk blog sitemi kurdum. Bununla birlikte internet dünyasına dahil olmuş oldum. Paylaştığım içeriklerle insanlara yardımcı olmaya çalışıyorum. Sosyal medya adreslerinden takip ederek paylaşılan içeriklerden haberdar olabilirsiniz.
Yorumlar

Yanıt Bırak